22:00
live
Інформаційний марафон
01:15
Настільний теніс. Setka Cup

Даніель Джейкобс програв Джону Райдер. Як це було

Всі головні події бою на XSPORT.ua
Даніель Джейкобс програв Джону Райдер. Як це було

Даніель Джейкобс програв рішенням суддів Джону Райдер


За підсумками бою судді віддали перемогу Райдер роздільним рішенням: 115: 113, 113: 115, 115: 113. Цей хлопець багато промахувався, але він йшов вперед, кілька разів потряс суперника і сам жодного разу не був близький до дострокового поразки.

12 "Раунд! Джейкобс, відчуваючи свою перевагу за очками, вирішив засушити раунд. але Райдер продовжував йти вперед, промахувався і пропускав назустріч. У кінцівці ми побачили дуже багато метушні.

11 Раунд! Джейкобс потрібно міняти хід поєдинку і він намагається це зробити, перебиваючи британця поодинокими ударами. Райдер ж знову багато промахнувся, але багато і напропускав.

10 Раунд! Райдер продовжує спроби повернути бій в своє русло, але він багато промахується. Джейкобс зі своїм джебом з дистанції нічого не зміг протиставити супернику.

9 Раунд! Бій перейшов на ближню дистанцію, де сильніше Райдер. На все це Джейкобс відповідає лише аперкотами. В середині трихвилинки Джон знову потряс фаворита.

8 Раунд! Райдера залишають сили, але він продовжує йти вперед. Здавалося, що Джейкобс спокійно перебив опонента, але за півхвилини до кінця раунду Джон потряс противника, а потім безуспішно спробував добити.

7 Раунд! Райдер почав трохи здавати функціонально, а Джейкобс, побачив це, істотно осмілів. Даніель відмінно відпрацював на контратаках

6 Раунд! У настирного Райдера все частіше проходять точні удари, а Джейкобс не так часто використовує джеб і комбінацію з прямого удару і бокового.  Джон впевнено забрав трихвилинку, не звернувши увагу зростання потерпілого.

5 Раунд! Райдер продовжує стрибати на противника, пропускаючи удари. У кінцівці бійці подарували кілька розменів ударами, в яких обидва постраждали.

4 Раунд! Джейкобс почав попрацювати в центрі рингу, але Джон потім знову все повернув на місця. У цій трихвилинці Даніелю вдавалися хороші атаки, але він все частіше заходив в клич.

3 Раунд! Райдер все також настає на відбивається джебом опонента. При цьому, тепер Даніель виглядає все гірше оскільки противник своїми атаками не дає розвернутися

2 Раунд! Райдер продовжує безуспішно наступати на опонента, намагаючись викинути один зі своїх розмашистих ударів. Джейкобс поки перебиває на джебі, а коли дистанція скорочена, то він використовує клінч.

1 Раунд! Райдер почав поєдинок в центрі рингу, наступаючи на фаворита. Однак Джейкобс відмінно відпрацював на джебі і перебив опонента. В кінцівці Даніель навіть сам попрацював першим номером.

" Бій почався!

" Боксери вийшли на ринг. Скоро почнеться бій.

" Привіт, поважаємоие читачі порталу XSPORT.ua! Починаємо текстову онлайн трансляцію бою Даніель Джейкобс vs Джон Райдер.


12 лютого в Лондоні відбудеться поєдинок екс-чемпіона середньої ваги Даніеля Джейкобса ( 37-3, 30 KO ) і Джона Райдера ( 29-5, 16 KO ) в рамках суперсередніх дивізіону.

Джейкобс після переходу в нову вагову категорію переміг Хуліо Сезара Чавеса-молодшого і Габріеля Росадо.

Райдер виграв два останні поєдинку у майка Гая і Йозефа Юрко.

Слідкуйте за прямий текстової онлайн трансляцією бою в цій новині. Зразкове початок поєдинку – 23:30.

Карен Агабекян
Рейтинг:
(Голосів: 1)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

X-Video: