Давид Бенавідес виграв у Кірона Девіса. Як це було

Всі головні події бою на XSPORT.ua
14 листопада 2021р. 07:00
Давид Бенавідес виграв у Кірона Девіса. Як це було

Давид Бенавідес переміг ТКО7 Кірона Девіса


7 Раунд " Бенавідес продовжує домінувати, знищуючи суперника жорсткими ударами, після чого Девіса врятували викинутим рушником.

6 Раунд " Бенавідес продовжує жорстко розбивати суперника. В одному з епізодом Кірон непогано контратакував, але це був єдиний позитивний момент Девіса в раунді. Потім Давид змусив суперника виживати, підключивши свій аперкот.

5 Раунд " Бенавідес почав ганятися за суперником і розбивати його голову дуже потужними ударами. Девіс знаходиться в режимі виживання, оскільки навіть не контратакує.

4 Раунд " Бенавідес істотно активізувався і почав все більше викидати ударів по стоїть спиною до канатів суперника. Девіс намагається контратакувати серіями, але Давид дуже жорстко його б'є. У кінцівці фаворит взагалі влаштував побиття біля канатів.

3 Раунд " Бенавідес все жорсткіше починає всаджувати свої удари в супротивника, якому починає ставати дуже важко. Давид дуже часто почав пробивати два-три джеба і потім удар по корпусу і хук - від такої комбінації Кірон поки не може захиститися. Важко Девісу.

2 Раунд " Бенавідес продовжує полювати за відступає до канатів суперником. При цьому, Девіс активізувався і непогано контратакує. У кінцівці ми навіть побачили один яскравий розмін ударами.

1 Раунд " Бенавідес зайняв центр рингу і неспішно підбирається до опонента і піддавлює його. Девіс у відповідь намагається багато рухатися у канатів, але це не завадило Давиду оформити перші влучітанія. Кірон поки в основному відступає без удару, що може згубно на ньому відбитися в подальших раундах.   

Бій почався!

"Бенавідес виходить на ринг в червоній балаклаві

" Кірон Девіс виходить на ринг.

" Пройшов останній бій андеркарта і незабаром головні герої вийдуть на ринг.

" Привіт, шановні читачі порталу XSPORT.ua! Починаємо текстову онлайн трансляцію поєдинку Давид Бенавідес ⁇ - Кірон Девіс.


14 листопада колишній чемпіон світу у другій середній вазі Давид Бенавідес (24-0, 21 KO) проведе поєдинок проти Кірона Девіса (16-2-1, 6 KO).

Відзначимо, що в поточному році Бенеавідес провів один бій, перемігши Роналда Елліса.

Девіс встиг провести два бої, завершивши нічиєю поєдинок с Ентоні Дірреллом і вигравши у Мартеза Макгрегора.

Слідкуйте за прямий текстової онлайн трансляцією бою в цій новині. Зразкове початок поєдинку - 6:30.

Карен Агабекян
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

X-Video: