Вчора 0
Сьогодні 0
Завтра 0
Розгорнути Згорнути

«Досить тренуватися під це брудне лайно». Абсолютний чемпіон закликав Ломаченка дати чесний бій

Василю дісталося від Хейні
05 травня 2023р. 10:40
«Досить тренуватися під це брудне лайно». Абсолютний чемпіон закликав Ломаченка дати чесний бій
Фото: Instagram

Абсолютний чемпіон Девін Хейні (29-0, 15 KO) розповів, чого очікує від поєдинку з Василем Ломаченком (17-2, 11 KO):

Брудний бій. Він брудний боєць.

У нього є скіли, не зрозумійте мене неправильно, але багато в чому покладається на брудну тактику. Досить тренуватися під це брудне лайно. Дай мені чесний бій. Я знаю, ти хочеш битися брудно, але це не спрацює.

Хейні визнає, що бій з Ломою – вихід на новий рівень.

Джерело: vringe.com Олег Шумейко-молодший
Рейтинг:
(Голосів: 5)

Коментарі 19

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.
9 травня 2023р. 13:07
Лома просто тупой от природы, айкю ниже среднего... намного ниже.
7 травня 2023р. 08:00
Ситуація не проста: з одного боку, Лома - чудовий боксер, а з іншого - щось у нього в голові не в порядку. Здається, що він навмисно провокує фанів.
6 травня 2023р. 06:58
Черт лома-чемодан, вокзал, расея!!!  дивный  продажный и тупорылый, мозги то одбиты.
5 травня 2023р. 23:12
Лома - Украинец! Да, он  вау! ... Поверте, спец-службы в рясах работают с нашим братом очень серьезно! Так, что если есть хоть малейшая возможность вернуть его благоразумие, надо не отталкивать к -"оркам" которые будут только рады...а пытаться объяснить.
Лома, хороший спортсмен и много сделал для нашей страны в плане спорта. Поливать грязью легко, люди все делают ошибки и парой,очень серьёзные так, что давай лучше поддержим его в этом поединке и пожелаем ему: удачи,зрелищной победы и благоразумия!!!
5 травня 2023р. 22:49
Ломаченко Хватит тренироваться под салом.)))))
7 травня 2023р. 10:40
Сало- сила!!!!
5 травня 2023р. 15:27
Можливо треба зуміти подивитись бій двох талантів і отримати задоволення -забувши про все ...
А це не просто
5 травня 2023р. 15:13
Уже жалеет шо организовали бой...Колотит парня не по детски(может заболеть или поломаться перед боем)🙃
5 травня 2023р. 15:08
Сразу понятно, шо Хейни боится Ломаченко до усрачки...
5 травня 2023р. 10:55
Буду радий якщо Хейні дасть мандюлей Ломі по повній... цому рашистському прихвостню нема підтримки від українців!!!!
5 травня 2023р. 13:41
Путінський холуй ти, а не київлянин.
5 травня 2023р. 13:43
Можливо у Лома є засрані мізки ворожою пропагандою, але дух Українській. Дух його опонента канібальський. Інтелект відповідно. Своїм потрібно допомагати, а не хаяти. Слава Україні.
5 травня 2023р. 15:14
Згоден