«Довбо***». Лопес вважає, що образив Хейні, згадавши про Ломаченка

Теофімо вважає, що на Девіна чекає поєдинок з ним
29 листопада 2022р. 20:03
«Довбо***». Лопес вважає, що образив Хейні, згадавши про Ломаченка
Фото: Instagram

Колишній чемпіон світу Теофімо Лопес (17-1, 13 KO) образив абсолютного чемпіона легкої ваги Девін Хейні (29-0, 15 KO), згадавши про Василя Ломаченка (17-2, 11 KO):

Я скажу таке. Їхні плани стати абсолютним чемпіоном не спрацювали на них. Не так, як вони думали. Я скажу Біллу Хейні від свого батька, тому що я сказав батькові не передзвонювати йому і не розмовляти з цими хлопцями. Ми їм потрібні. Звичайно, ми потрібні один одному зрештою, щоб зробити відмінні бої. Я не хочу сказати – его проти его, нічого такого. Однак їм потрібно заробити грошей. І найбільших грошей, які вони можуть отримати, не будуть з Девысом. Вони будуть із Теофімо Лопесом! І, очевидно, це те, що хоче розкрутити його батько. Він, мабуть, намагається зробити копію тієї конфронтації, що була у нас – із Ломаченком, його батьком, моїм батьком та мною. Тому вони просто намагаються зробити це в 63,5 кг. Очевидно, вони знають, що піднімуться у вазі у будь-якому разі. То чому ж не розпочати зараз?

Слухайте, я попереду цих хлопців на два-три кроки. Хоч би що вони намагалися зробити чи емулювати – ми вже це робили. Ми вже ставали абсолютними чемпіонами, знаємо, як це.

Жаль, що твій син не знає, як просувати себе. Мені шкода, що він не знає, як говорити, коли ввімкнено камеру. Мені шкода, що в тебе синок-довбо***. Мені шкода. Але він такий, і ти знаєш.

Відомо, де Ломаченко може битися за звання абсолютного чемпіона.

Джерело: vringe.com Олег Шумейко-молодший
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

X-Video: