Вчора 0
Сьогодні 0
Завтра 0
Розгорнути Згорнути

Дружина Усика висловилася про патріарх кирила

Катерина процитувала пост журналіста Дмитра Гордона
26 квітня 2022р. 11:20
Дружина Усика висловилася про патріарх кирила
Олександр Усик з дружиною Катериною

Незважаючи на те, що володар титулів WBO / WBA / IBF в хевівейте Олександр Усик (19- 0, 13 KO) заявив про припинення спілкування з пресою,його дружина Катерина продовжує досить активно вести соцмережі і коментувати події в Україні. Наприклад, дружина боксера зробила репост поста журналіста Дмитра Гордона про патріарха кирило:

 

Раніше XSPORT.ua розмістив емоційний пост каратистки Анжеліки Терлюги про війну в Україні.

 

Джерело: XSPORT
Рейтинг:
(Голосів: 15)

Коментарі 22

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.
30 квітня 2022р. 05:59
Вот у расиян пукан разорвало в коментах
29 квітня 2022р. 20:30
Все же баба и бокс несовместимые понятия. А если еще сюда она приплетает религию, патриарха, Гордона, войну и дикую потребность писать что то в соцсетях, то причем тут вообще бокс? Шла бы себе излагать свои мысли не на боксерских сайтах. Они тут неуместны. Вообще результат ее постов всегда один - шквал взаимной ненависти, словесной грязи, ругани, оскорблений и т. п. Этим она вредит мужу. Ей надо становиться умнее.
2 травня 2022р. 20:54
О, ватніки прибігли, читають нашу пресу.:D
27 квітня 2022р. 13:41
Капец вам укропы
27 квітня 2022р. 18:02
Это не патриарх а прихвостень кремля на россии
27 квітня 2022р. 18:44
Отсоси у Путина.
27 квітня 2022р. 18:45
Гнида рашистская
27 квітня 2022р. 19:16
Наш капец в твій рот не влізе! :ROFL:
28 квітня 2022р. 21:41
Приезжай к нам в Украину мы тебе покажем настоящий капец. Маманьке потом деньжат на кастрюльку дадут.
27 квітня 2022р. 10:31
Когда уже эта Коза рот закроет.
27 квітня 2022р. 11:03
Коза - єто твое имя, займи лутчше свой рот и руки чем писать болтать
27 квітня 2022р. 10:05
Эй боти идите по направление русского корабля,  лютик
27 квітня 2022р. 19:14
Немає різниці бот він чи ні, як показує життя, вони там всі лишнехромосомні! ( довбойоби)
27 квітня 2022р. 07:02
Роман шухевич, он же ваш гондон! Жена усика, она такая страшная  [censored] ! Горите в аду парочка! Слава Украине в составе России!
27 квітня 2022р. 08:57
Соси  лютик  у пьяной обезьяны,  супермен  дырявый!
27 квітня 2022р. 09:10
Она просто у**ище, ей только на базаре семечками торговать не мог себе на Украине бабу нормальную найти.
27 квітня 2022р. 09:15
А патриарх Кирилл за неё помолется ей всё воздастся
27 квітня 2022р. 11:03
Чего у вас, чертей так пригорает?
27 квітня 2022р. 19:12
Кирило-мальборо може тільки  супермен  на бабки як лохів розводити, а вони лишнехромосомні з радістю на це йдуть!...😂🤦‍♂️
28 квітня 2022р. 08:50
не то крите лчше бояришник употребляйте и кадило у кирила заберите одни пожары
27 квітня 2022р. 11:24
Йди  лютик  із своєю конченою підосрашкою уйобііще вонюче
27 квітня 2022р. 19:13
Ти дибіл!? 😂...чи лишнехромосомний?

Букмекер місяця