Джервонта: «Дуже люблю Mayweather Promotions, але мій контракт з ними завершено»

Чемпіон WBA Regular – про деталі розриву угоди з компанією легенди боксу<br>
06 грудня 2022р. 12:41
Джервонта: «Дуже люблю Mayweather Promotions, але мій контракт з ними завершено»
Джервонта Девіс / Фото - talksport
Чемпіон світу за версією WBA Regular в легкому дивізіоні Джервонта Девіс (27-0, 25 КО) в інтерв'ю для Twitter Spaces розповів про деталі припинення співпраці з промоутерською компанією Mayweather Promotions.

«Люблю Mayweather Promotions і все, що вони зробили для мене, але я точно закінчив свій контракт з ними. Тепер я сам по собі. Але дуже люблю Mayweather Promotions, Еллеребе, Флойда, всіх хлопців. Ціную їх. Зараз просто займаюся своїми справами. Однак в майбутньому ми не зможемо працювати разом або що-небудь подібне. Просто намагаюся стати самостійним».


«Флойд займається собою. Він завжди був таким. Я повинен зосередитися на тому, на чому можу. Флойд вже зробив, що мав. Не буду брехати – якби я досяг того ж в спорті, що і Мейвезер, то був би таким же. Не звинувачую його за те, що він залишився сам собою. Але це справа, коли «повернися і допоможи». Я не злий на Mayweather Promotions, дуже люблю їх. Багато людей думають з моїх твітів, що я злюся. Але в Twitter я просто пишу лайно. Тому що я зараз злий, перебуваю в таборі. Якби не готувався до бою, не писав би в Twitter».


«Старий Хірн надіслав мені шалену пропозицію, але я не бачу, щоб... Моє рішення не залежить від грошей. Я не хочу спалювати свої мости з іншими людьми».


Нагадаємо, Девіс мав контракт з Mayweather Promotions, якою володіє легендарний американський боксер Флойд Мейвезер.

Напередодні Джервонта повідомив, що DAZN хоче перекупити його бій з Райаном Гарсією (23-0, 19 КО).
Володимир Кириченко
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

X-Video: