Джошуа: «Якщо я буду отримувати плюху за плюхою, я ж завершу кар'єру безмозким»

Ентоні пояснив, з чим пов'язаний трохи інший стиль в бою з Усик
28 жовтня 2021р. 19:01
Джошуа: «Якщо я буду отримувати плюху за плюхою, я ж завершу кар'єру безмозким»
Усик і Джошуа / Фото: Getty Images

Дворазовий чемпіон світу в суперважкій вазі Ентоні Джошуа (24-2, 22 KO) в інтерв'ю Youtube каналу iFL TV пояснив, з чим пов'язані зміни в його боксерському арсеналі на перший бій с Олександром Усик (19-0, 13 KO) :

Погляньте на кращих - ікон боксу. Суть спорту в тому, що б нанести удар і не отримати у відповідь. Але ж такий стиль не змінює твого серця і бажання в ремеслі. Ти просто працюєш над боксерський IQ .

Намагатися огранити свій талант, шлях до досконалості - тобі не завжди вдасться битися саме в такому ключі. Іноді ти повинен зайти в ринг і уе ** ть ублюдка. І не важливо, як ти це зробиш - еб ** ь в стегно, кидай на підлогу, нехай рефері тебе зупинить. Це бійня, в кінці кінців.

Так що я намагаюся досліджувати бокс і намагаюся стати розумнішими в рингу. У ранньому періоді моєї кар'єри я бився з кращими - чемпіон за чемпіоном. І мені потрібно стати краще, щоб залишатися на вершині. Тобі не завжди потрібен вогонь в бою в суперважкій вазі. В такому випадку у мене до кінця кар'єри не залишиться клітин мозку. Якщо я буду отримувати плюху за плюхою в черепушку. Бам-бам-бам.

«Тоді, коли Кличко бився з Джошуа». Промоутер Ентоні повідомив про потенційну дату реваншу з Усик.

Олег Шумейко-молодший
Рейтинг:
(Голосів: 1)

Коментарі 2

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.
29 жовтня 2021р. 08:12
Скорее всего Джошуа стал бороться ни с кем нибудь, а собственно самим собой. Видимо он визуально продолжает  боксировать с Усиком. Ему надо было отказатся от реванша, так как уже  начали проявлятся симптомы мозговых травм.
29 жовтня 2021р. 08:00
Что то Джошуа стал нести чушь, после боя с Усиком. Каждый день он стал придумывать всякую ерунду, какую то философию, которых сам не понимает. Кажется ему надо обследоваться, особенно необходимо проверить головной мозг.

X-Video: