Екс-наречена Кличко Панеттьєрі показала новий імідж після трагедії в сім'ї

Американська актриса вперше з'явилася на публіці після смерті брата
Екс-наречена Кличко Панеттьєрі показала новий імідж після трагедії в сім'ї

Екс-наречена українського боксера Володимира Кличка - американка Хайден Панеттьєрі вперше з'явилася на публіці після смерті молодшого брата. Приводом для виходу в світ актриси стала прем'єра фільму жахів «Крик», в якому вона зіграла одну з головних ролей. На червоній килимовій доріжці Хайден позувала фотографам в чорному траурному образі і з пірсингом в носі, а в коментарях журналістам заявила, що відчуває присутність брата поруч з собою.
Нагадаємо, що 19 лютого молодший брат зірки Панеттьєрі - Дженсен, помер у віці 28 років. За офіційною версією, причиною раптової смерті стала кардіомегалія (збільшене серце). Однак, близькі джерела до сім'ї Панеттьєрі стверджують, що чоловік останнім часом страждав від депресії і тривожності.

Не так давно сама Хайден зізналася, що також знаходилась в депресії тривалий час, крім того актриса страждав від алкогольної і наркотичної залежностей, які стали причиною її розриву з Кличко- молодшим. А надалі стали серйозним доказом у справі про позбавлення Панеттьєрі материнських прав.


Євгенія Євдокімова
Рейтинг:
(Голосів: 4)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

X-Video: