17:30
Світовий бокс. Тижневик
17:40
Волейбол. Суперліга-Будінвест. Чоловіки. Барком-Збірна України U-18 - Юридична академія

Екс-тренер Беринчика: «Денис набив пику якомусь хлопцю, потім охорона його вивела»

Шпонарський розповів, як мало не побився зі своїм підопічним
Екс-тренер Беринчика: «Денис набив пику якомусь хлопцю, потім охорона його вивела»
Денис Беринчик / Фото: K2 Promotions Ukraine

колишній тренер Дениса Беринчика в кулачних боях Анатолій Шпонарський в інтерв'ю  YouTube-канал ВІДДУШИВДУШУ розповів про проблеми в роботі з боксером.

«Це важка людина, було цікаво. Ми обговорили стратегію, за якою будемо рухатись. За три тижні до бою ми були в Буковелі, закінчилася робоча неділя і ми пішли в якийсь заклад, сиділи там, випили трішки вина. Потім я забрав свою дружину і поїхали додому. Пізніше мені зателефонував менеджер та сказав: «Альо, Толян. У нас проблеми». Беринчик набив пику якомусь хлопцю, потім охорона його вивела, все було в порядку. Але наступного дня дзвонив якийсь міністр, бо дівчина того хлопця була донькою цього міністра.

Ми на наступний день зустрілися, почали спілкуватись, трішки сперечатися, лаятися, бо у нас не було розумінь, був рамс. Я сказав, що завтра поїду. Сиділо багато хлопців з команди і я кажу їм, що нам треба поговорити. Кажу: «Дайте ми побалакаємо». Він каже: «Да хай сидять». Я у відповідь кажу: «Б**дь, встали і вишли звідси, швидко».

Хтось повинен був когось вз*****и в цій ситуації. Ми з ним на підвищених тонах спілкувалися, але після цього я зрозумів, що це за людина і яке у нього відношення до всіх, а він зрозумів як я до цього відносусь. Ми тоді дуже потоваришували після цього.

Це було як в школі хлопці в першому класі спочатку б’ються, а потім кращі кенти на все життя. Це така ситуація. Дві вовчари зустрілися і почали ричати. Потім все було на «ізі». Коли потрібно він може...він просто бунтар, він хоче щоб все було не так як всі хочуть».

Нагадаємо, Шпонарський також розповів про спортивні навички Беринчика.

Карен Агабекян
Рейтинг:
(Голосів: 1)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

X-Video: