Ентоні Джошуа переміг Джермейна Франкліна. Як це було

Всі головні події бою на XSPORT.ua
Ентоні Джошуа переміг Джермейна Франкліна. Як це було

Ентоні Джошуа переміг одноголосним рішенням суддів Джермейна Франкліна


За підсумками бою судді віддали перемогу Джошуа з рахунком: 118-111, 117-111, 117-111. Не кращий бій Ентоні, але все ж е він повернувся.

Вже після гонгу почалася незрозуміла бійка між боксерами.


12 Раунд! Джошуа розуміє, що веде по очках і тому не ризикує, просто працюючи джебом. Але після екватора Ентоні знову вдалося потрясти суперника і той потім був змушений увійти в клінч.

11 Раунд! Джошуа не поспішає розвивати події, але він все ж таки націлений на дострокову перемогу. У Ентоні були добрі атаки і здавалося, що суперник відчув пропущений удар, але Франклін як ішов уперед, так і йде.

10 Раунд! Джошуа пішов уперед, оскільки обіцяв нокаутувати суперника в цьому раунді. Ентоні в одному з епізодів пропустив удар, але потім сам потряс противника, і після не зміг добити його.  

9 Раунд! Джошуа треба щось робити, оскільки в іншому випадку його загнобить власна публіка. На останній хвилині боксери розпочали справжню перестрілку.

8 Раунд! У Джошуа є бажання боксувати на дистанції, але після кожної спроби суперника зблизитися з ним, Ентоні починав клінчувати. У нас вийшов дуже в'язкий поєдинок та абсолютно нецікавий для публіки. Британець почав вдаватися до апперком під час виходу з клінчу.

7 Раунд! Пішов Джошуа в атаку зі своїми джебами, працює активніше дві хвилини. Але останню хвилину провисів у клінчі на супернику.

6 Раунд! Невпевнено боксує Джошуа, що допомагає Франкліну. Але в другій половині раунду Ентоні вдалося тримати суперника на витягнутій руці, що дозволило британцю забрати трихвилинку.

5 Раунд! Франклін якимось чином знайшов спосіб скоротити дистанцію та створювати опонентові проблеми. Самі того не очікували, але бій став в'язким і з великою кількістю клінчів. 

4 Раунд!  Раз у раз джеби прилітають у голову американця і він з цим нічого не може зробити. Франклін іноді намагається йти в затяжну атаку, але Джошуа робить крок два тому і перестає бути метою. Наприкінці раунду здалося, що Франклін все ж таки зміг потрясти Джошуа.

3 Раунд! Франклін пішов в атаку, але у Джошуа виявився гарний "велосипед". А коли дозволяв момент, то Ентоні зустрічав суперника ударом по корпусу та джебом. У другій половині раундів ми побачили більше клінчу ніж боксу.

2 Раунд! Джошуа зайняв центр рингу і намагається атакувати одним-двома ударами. Франклін у відповідь не робить нічого небезпечного, крім легких стусанів у живіт. Наприкінці раунду американець пропустив по тулубу і він удар відчув, оскільки одразу пішов клінчувати.

1 Раунд! Джошуа вирішив працювати на контратаках, діє джебом і при можливості випускає правий прямий. Франклін не такий швидкий як Усик і тому йому доводиться нариватися на удари під час спроб зблизитись. Схоже, ми сьогодні не побачимо конкурентний бій.

Бій розпочався!

Різниця у зрості між боксерами дуже велика і це відразу впадає у вічі.

Франклін вже вийшов і зараз починається вихід-вистава від Ентоні.

Боксери виходять на ринг. 

Здрастуйте, шановні читачі порталу XSPORT.ua! Починаємо текстову онлайн трансляцію бою Ентоні Джошуа – Джермейн Франклін.


1 квітня в Лондоні екс-чемпіон світу в суперважкій вазі британець Ентоні Джошуа (24-3, 22 КО) зустрінеться з американцем Джермейном Франкліном (22-1, 14 КО).

Відзначимо, що Джошуа програв два останні поєдинки українцеві Олександру Усику.

Франклін ж в крайньому поєдинку поступився Ділліану Уайту.

Текстова онлайн-трансляція бою буде доступна в цій новині. Початок – 23:30.

Карен Агабекян
Рейтинг:
(Голосів: 4)

Коментарі 1

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.
2 квітня 2023р. 06:48
Почему столько ошибок в тексте?

X-Video: