Ентоні Джошуа переміг Джермейна Франкліна. Як це було

Всі головні події бою на XSPORT.ua
02 квітня 2023р. 01:30

Ентоні Джошуа переміг одноголосним рішенням суддів Джермейна Франкліна

За підсумками бою судді віддали перемогу Джошуа з рахунком: 118-111, 117-111, 117-111. Не кращий бій Ентоні, але все ж е він повернувся.

Вже після гонгу почалася незрозуміла бійка між боксерами.

12 Раунд! Джошуа розуміє, що веде по очках і тому не ризикує, просто працюючи джебом. Але після екватора Ентоні знову вдалося потрясти суперника і той потім був змушений увійти в клінч.

11 Раунд! Джошуа не поспішає розвивати події, але він все ж таки націлений на дострокову перемогу. У Ентоні були добрі атаки і здавалося, що суперник відчув пропущений удар, але Франклін як ішов уперед, так і йде.

10 Раунд! Джошуа пішов уперед, оскільки обіцяв нокаутувати суперника в цьому раунді. Ентоні в одному з епізодів пропустив удар, але потім сам потряс противника, і після не зміг добити його.

9 Раунд! Джошуа треба щось робити, оскільки в іншому випадку його загнобить власна публіка. На останній хвилині боксери розпочали справжню перестрілку.

8 Раунд! У Джошуа є бажання боксувати на дистанції, але після кожної спроби суперника зблизитися з ним, Ентоні починав клінчувати. У нас вийшов дуже в'язкий поєдинок та абсолютно нецікавий для публіки. Британець почав вдаватися до апперком під час виходу з клінчу.

7 Раунд! Пішов Джошуа в атаку зі своїми джебами, працює активніше дві хвилини. Але останню хвилину провисів у клінчі на супернику.

6 Раунд! Невпевнено боксує Джошуа, що допомагає Франкліну. Але в другій половині раунду Ентоні вдалося тримати суперника на витягнутій руці, що дозволило британцю забрати трихвилинку.

5 Раунд! Франклін якимось чином знайшов спосіб скоротити дистанцію та створювати опонентові проблеми. Самі того не очікували, але бій став в'язким і з великою кількістю клінчів.

4 Раунд!  Раз у раз джеби прилітають у голову американця і він з цим нічого не може зробити. Франклін іноді намагається йти в затяжну атаку, але Джошуа робить крок два тому і перестає бути метою. Наприкінці раунду здалося, що Франклін все ж таки зміг потрясти Джошуа.

3 Раунд! Франклін пішов в атаку, але у Джошуа виявився гарний "велосипед". А коли дозволяв момент, то Ентоні зустрічав суперника ударом по корпусу та джебом. У другій половині раундів ми побачили більше клінчу ніж боксу.

2 Раунд! Джошуа зайняв центр рингу і намагається атакувати одним-двома ударами. Франклін у відповідь не робить нічого небезпечного, крім легких стусанів у живіт. Наприкінці раунду американець пропустив по тулубу і він удар відчув, оскільки одразу пішов клінчувати.

1 Раунд! Джошуа вирішив працювати на контратаках, діє джебом і при можливості випускає правий прямий. Франклін не такий швидкий як Усик і тому йому доводиться нариватися на удари під час спроб зблизитись. Схоже, ми сьогодні не побачимо конкурентний бій.

Бій розпочався!

Різниця у зрості між боксерами дуже велика і це відразу впадає у вічі.

Франклін вже вийшов і зараз починається вихід-вистава від Ентоні.

Боксери виходять на ринг.

Здрастуйте, шановні читачі порталу XSPORT.ua! Починаємо текстову онлайн трансляцію бою Ентоні Джошуа – Джермейн Франклін.

1 квітня в Лондоні екс-чемпіон світу в суперважкій вазі британець Ентоні Джошуа (24-3, 22 КО) зустрінеться з американцем Джермейном Франкліном (22-1, 14 КО).

Відзначимо, що Джошуа програв два останні поєдинки українцеві Олександру Усику.

Франклін ж в крайньому поєдинку поступився Ділліану Уайту.

Текстова онлайн-трансляція бою буде доступна в цій новині. Початок – 23:30.