Ф’юрі: «Усик – придурковатий старий з щілиною у зубах, як у кролика»

Тайсон пройшовся по потенційному опоненту
04 грудня 2022р. 19:01
Ф’юрі: «Усик – придурковатий старий з щілиною у зубах, як у кролика»
Фото: Sky Sports

Володар титулу WBC Тайсон Ф’юрі (33-0-1, 24 KO) продовжує займатися розкруткою поєдинку з Олександром Усиком (20-0, 13 KO):

Давайте дамо фанам одного чемпіона, одне ім'я, одне обличчя. Усик готовий до випробування. Він приїхав сьогодні правильно зробив. Такого боксера нелегко розкусити. Він рухливий вертлявий шульга з дуже хорошими навичками, золотий медаліст Олімпіади. І він буде готовим. Так що я дійсно у передчутті випробування.

Усик виглядає, як кролик, чи не так? Має два очі, які дивляться трохи в протилежні сторони. У нього велика щілина у зубах, як у кролика. Так що без неповаги до нього, він потворний, трохи придуркуватий, чи не так? І він схожий на кролика. Тож назвемо його кроликом. А себе я назву фермером. Я начиню їм пиріг і з'їм на сніданок. Ось що ми з ним зробимо. Усик – гарний боєць, і коли він поб'ється зі мною, ми подивимося, чи він переоцінений. Ось що я можу сказати.

Насправді, Усик старший за мене. Йому 35, мені 34. Тож якби нам було 22 – це могло б бути інакше, але він старий. У нього 300 з лишком боїв. Він також зношений. Має близько 250 тисяч миль на одометрі. Має 315 чи щось біля того аматорських боїв. Має близько 20 боїв у професіоналах. І я не вірю, що в нього найкраща робота ніг у боксі. Я не вірю, що він швидше за мене. Тому що якщо ви подивитеся на бої з Джошуа, він часто пропускав. І Дерек справді душив його. З Дереком він мав 50 на 50. Слухайте, він отримав рішення, молодець, але це був близький бій. І навіть з американцем Візерспуном він пропускав удари, він був із мітками. Тож він не майстер своєї справи. Навіть незважаючи на те, що він шульга, думаю, моя довга дистанція, швидкість і хибні удари зроблять свою роботу. І подивимося ще на один боксерський поєдинок, чому ні? Я вважаю, я швидше за нього. Я вважаю себе найшвидшим суперважком. Для мого розміру.

Усик назвав бій Ф’юрі з Дереком Чісорою (33-13, 23 KO) спарингом.

Джерело: vringe.com Олег Шумейко-молодший
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 1

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.
6 грудня 2022р. 05:47
Придурок Этот цыган!

X-Video: