Вчора 0
Сьогодні 0
Завтра 0
Розгорнути Згорнути

Філіп Хргович достроково програв Даніелю Дюбуа. Як це було

Усі головні події на XSPORT.ua
Філіп Хргович достроково програв Даніелю Дюбуа. Як це було

Філіп Хргович програв Даніелю Дюбуа технічним нокаутом (зупинка лікаря) в 8-му раунді.


8 Раунд! У восьмому раунді Дюбуа знову вразив Хрговича, а потім лікар порадив зупинити бій через розсічення у британця.

7 Раунд! Дюбуа відзначився гарною атакою біля канатів на початку трихвилинки. Але решту часу британець намагався скоротити дистанцію і був клінч від хорвата. На останній хвилині здалося, що Філіп утомився настільки сильно, що йому складно стояти на ногах.

На останніх секундах Даніель був близьким до нокдауну, але опонент вистояв. Хорвату також заважали два розсічення над обома очима.

6 Раунд! Дюбуа знову пішов уперед, але цей ризик почав себе не виправдовувати, оскільки за влучними ударами Хргович попереду. Даніель в атаці менше влучає.

5 Раунд! Хргович після програних раундів пішов уперед і намагався діставати опонента джебами та правим прямим. Дюбуа або уникав ударів, або клінчував і лише 6-7 панчів були влучні. Наприкінці трихвилинки британець чудово контратакував.

4 Раунд! Дюбуа заганяє хорвата до канатів та активно атакує. Хргович суттєво сповільнився порівняно з першими двома раундами і потрапляє рідше. Удари, що приходять у ціль, або не настільки потужні, або дістають суперника побіжно. Раніше Даніель боксував як Філіп, але бій з Усіком сильно його змінив.

3 Раунд! Дюбуа активно йде вперед, копіюючи тактику Усика, коли високий пресинг вимотує суперника. Даніель підглянув це в бою з Олександром, а потім вдало використав проти Джаррелла Міллера. Поки що тактика приносить результат і з Хрговичем, який починає більше втомлюватися і промахуватися.

2 Раунд! Дюбуа йде вперед та багато пропускає. З такою тактикою надовго британця не вистачить. Даніель також проходить потужні удари в голову, але його суперник не програвав нокаутом. Британець же двічі поступався достроково і був як у нокдаунах, так і в нокаутах.

1 Раунд! Дюбуа активно прямує вперед, працюючи джебом. Хргович має відкрите обличчя, і він намагається прямолінійно контратакувати, приймаючи удари суперника на голову.

Пропустивши кілька ударів Філіп підняв руки до підборіддя і його атаки стали небезпечнішими, а захист надійнішим. Боксери подарували яскравий перший раунд та жорсткими ударами. Цікаво, що Даніель був ініціатором такої роботи на рингу, але він пропустив більше.

Бій розпочався!

Боксери вже на рингу. За кілька хвилин бій розпочнеться.

Бівол достроково переміг Зінада. Тепер чекаємо на Хрговича та Дюбуа.

Фальстарт. Спочатку бій Бівола та Зінада.

Через лічені хвилини оголошуватимуть поєдинок Хрговича та Дюбуа. Поки що рекламна пауза.


1 червня в Ер-Ріяді (Саудівська Аравія) відбудеться бій претендента на титул IBF у надважкій вазі Філіпа Хрговича (17-0, 14 КО) та колишнього тимчасового чемпіона WBA Даніеля Дюбуа (20-2, 19 КО).

Хргович крайній бій провів у грудні 2023 року, нокаутувавши Марка Де Морі.

Дюбуа востаннє виходив на ринг у грудні та достроково виграв у Джаррелла Міллера.

Пряма онлайн трансляція поєдинку буде доступна у цій новині. Початок — 23:00.

Карен Агабекян
Рейтинг:
(Голосів: 2)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

Рейтинг букмекерів

Букмекер місяця