Вчора 11
Сьогодні 1
Завтра 1
Розгорнути Згорнути

Гарсія спробує підтвердити свій статус в бою з Хейні. Протистояння обіцяє бути інтригуючим

На кону дуелі стоятиме пояс чемпіона світу за версією WBC
Гарсія спробує підтвердити свій статус в бою з Хейні. Протистояння обіцяє бути інтригуючим
Гарсія готується до бою / фото - Golden Boy

Колишній абсолютний чемпіон легкої ваги Девін Хейні (31-0, 15 КО), який нині володіє поясом WBC у першому напівсередньому дивізіоні, в ніч на 20 квітня у Лас-Вегасі, Невада, США, зустрінеться з екс-тимчасовим чемпіоном у тому самому лайтвейті за версією Всесвітньої боксерської ради Раяном Гарсією (24-1, 20 КО). На кону протистояння буде пояс Хейні, а також, цілком можливо, майбутнє кар’єри Гарсії на серйозному рівні.

Хейні підходить до поєдинку в статусі беззаперечного фаворита для дуже багатьох експертів і вболівальників. В нього прекрасний рекорд, він в чудовій формі, він розібрався з такими іменами як Василь Ломаченко, Джордж Камбосос (двічі) та Реджис Прогрейс, він показав, що зміна дивізіону ніяк не повпливала на його бокс, і що він готовий розривати світ спорту далі.

Що ж стосується Гарсії, то його кар’єра, на нашу думку, знаходиться на вирішальному етапі адже після того як вона стрімко йшла в гору, і дійшла до перемоги над Люком Кемпбеллом та завоювання тимчасового поясу чемпіона світу за версією WBC, він без шансів програв Джервоні Девісу, мав психологічні проблеми, мав сімейні негаразди, і його майбутнє на серйозному рівні виглядає достатньо туманним. Так, Раян закрив поразку від Девіса в бою з Оскаром Дуарте, але хто з вас знає такого боксера? Ото ж бо й воно.

На нашу думку бій 20 квітня є вирішальним для кар’єрі Гарсії на чемпіонському рівні. Якщо він хоче і надалі бути в топі великих, підкреслюємо, великих зірок світу боксу, йому потрібно перемагати. Звичайно, ця перемога буде своєрідною сенсацією для дуже багатьох, але вона суттєво підійме акції Раяна, і розворушить дивізіон, який вже багато хто віддав на поглинання Хейні.

Чи може Раян перемогти Девіна? Звичайно може, це ж бокс. Серед його козирів, що очевидно, варто виділити швидкість рук і ніг, непоганий атлетизм та мотивацію. На боці Хейні потужність, краще, на нашу думку, боксерське IQ, досвід боїв з великими іменами, та боксерські навички. Як бачите, навіть ми, перераховуючи сильні якості бійців, мимоволі зробили фаворитом Хейні.

 

Бій, звичайно, може стерти всі прогнози вже в перших секундах, таке світ боксу бачив багато разів, і ще багато разів побачить. Тому чекаємо на стартовий гонг протистояння між Девіном Хейні та Раяном Гарсією, та слідкуємо за новинами боксу на XSPORT.ua.
Тарас Праведний
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

Букмекер місяця

Кращі казино