Гарсія: «Якщо Лома заслужив перемогу над Хейні, тоді як це називати, якщо не пограбуванням?»

Раян навіть сказав Девіну, що він програв
Гарсія: «Якщо Лома заслужив перемогу над Хейні, тоді як це називати, якщо не пограбуванням?»
Фото: Top Rank

Зірковий боксер Раян Гарсія (23-1, 19 KO) вкотре згадав про бій Василя Ломаченка (17-3, 11 KO) та Девіна Хейні (30-0, 15 KO):

Відразу після бою написав Девіну. Я сказав йому: «Йоу, бро! Думаю, Лома зробив це. Але ти в будь-якому випадку тримайся, не звертай увагу на хейтерів і продовжуй рухатися вперед».

Так, гадаю, що Лома вирвав перемогу. Мене тішить, що багато хто говорить про те, що не варто це називати «пограбуванням». Стривайте, але якщо чувак заслужив перемогу, але йому її не віддали, то як це, чорт забирай, тоді називати? Це і є пограбування. Навіть якщо йдеться про конкурентний поєдинок та перевагу в кілька раундів. Ломаченко мав перемогти. Згоден, що бій був конкурентним. Але Лома та його удари були ефективнішими та чистішими.

Девін надто багато позував. Викидав джеби, але нечасто влучав. Лома теж не був ідеальний. Його помилка була в тому, що він накидався на Девіна, доносив удари до мети, а потім починав задкувати. Мені здається, він завжди так боксував. Але цього не розумію. Чуваку, ти ж тільки розігнався. Навіщо здавати назад? Навіщо, якщо Девін не має відповіді на це? Можливо, вся справа у витривалості. Не знаю точно.

Впевнений, що якась частина Девіна розуміє, що бій був і справді дуже конкурентний. Але я не хочу принижувати його заслуги.

Нагадаємо, що Ломаченко може побитися з «Танком».

Джерело: vringe.com Олег Шумейко-молодший
Рейтинг:
(Голосів: 3)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

X-Video:

Рейтинг букмекерів