Глава Федерації боксу України в обнімку з Умаром Кремльовим назвав українців і росіян одним народом

Керівник AIBA раніше підтримав окупацію Криму
Глава Федерації боксу України в обнімку з Умаром Кремльовим назвав українців і росіян одним народом
Кремлів і Продівус

Глава Федерації боксу України Володимир Продівус зустрівся зі скандальним главою Асоціації національних боксерських федерацій (AIBA) Умаром Кремльовим.

Продівус і Кремльов на камеру заявили, що росіяни і українці - єдиний народ і брати. А якщо вірити геолокації, то функціонери під час запису відео перебували в Баку (Азербайджан).


Для України Кремльов є дуже токсичною особистістю, оскільки своїми діями на посади голови Федерації боксу Росії визнав окупацію українського півострова Крим, проводячи там боксерські турніри. При цьому, при Умарі боксери з півострова допускалися на всеросійскі турніри.

Відео з виступом представників півострова на чемпіонаті Росії дуже багато. Наприклад, Артем Закіров став чемпіоном РФ по юніорам. Ринг-анонсер, не соромлячись представляв спортсмена представником так званої «республіки Крим».


Крім підтримки окупації Криму, не варто забувати, що Кремльов співпрацював з байкерської угрупованням «Нічні вовки», яка брала участь в анексії півострова. Факт співпраці Кремльова з «Нічними вовками» незаперечний. При цьому, питання про те, чи був особисто Умар учасником цих подій, залишається без відповіді, оскільки в перших рядах угруповання були інші люди.

Кремлів - по центру в вбранні угруповання "Нічні вовки"
Кремлів - по центру в вбранні угруповання "Нічні вовки"

Також в Україні Кремлів прославився своєю сліпою і параноїдальною вірою в Мурата Гассіева в бою с Олександром Усик Під час поєдинку, де українець впевнено перебивав росіянина з самого початку бою, Умара попросили прокоментувати те, що відбувається. У Кремльова це вийшло дуже смішно, оскільки він сказав, що з невеликою перевагою веде Гассиев.

Ось це веселе відео:

 

Цікаво, що в 2020-му році Федерація боксу України на чолі з Продівусом висунула Кремльова на посаду президента AIBA .

Рейтинг:
(Голосів: 3)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

X-Video: