07:20
Фаворит. Художній фільм
07:40
Волейбол. Чеська Екстраліга. Прометей - Дукла

Гвоздик: «Мотивація повернення до рингу? На першому місці - гроші»

Екс-чемпіон світу, правда, зазначив, що якби питання було тільки в фінансах – він би не повертався
Гвоздик: «Мотивація повернення до рингу? На першому місці - гроші»
Олександр Гвоздик / фото - Facebook

Колишній чемпіон світу в напівважкій вазі за версією WBC Олександр Гвоздик (17-1, 14 КО) в ексклюзивному коментарі для LuckyPunch розповів про свою підготовку до повернення в ринг, орієнтовні дати бою та головну мотивацію знову боксувати.

«Я тренуюсь 1-2 рази на день, зараз спарингую з Раміресом, але сказати що я роблю повноцінний кемп - ні, тому що поки що немає ні дати, ні суперника. Тому поки що його розпочинати немає сенсу.

Спершу я сподівався провести бій в кінці жовтня. В принципі, це досі можливо, але зі свого досвіду, я вже в це не вірю, будемо сподіватися на листопад. По супернику також неясно, хотілося б провести такий собі камбек-файт, щоб зрозуміти де я є стосовно мого стану, а також зрозуміти, чи добра ця ідея в цілому, адже я намагаюсь завжди бути реалістом.

В мене немає контракту з промоутерами, зараз я вільний агент, шукаю інші можливості.

Мотивація повернення до рингу? Знову здивую усіх своєю відмінністю від інших: на першому місці - гроші, але дстатньо глибоко у моїй голові є думка, що я ще щось можу в боксі…

Раніше в мене було багато справ, а зараз багато вільного часу. Чому й ні? Якби питання стояло тільки в грошах, я б не повертався».

Нагадаємо, Гвоздик відвідав бій Канело – Головкін-3, де зустрівся з Сергієм Дерев’янченком.

Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

X-Video: