Вчора 3
Сьогодні 8
Завтра 1
Розгорнути Згорнути

Гвоздик назвав фаворита бою Усик – Ф’юрі

Олександр вважає, що психологічна перевага за українцем
Гвоздик назвав фаворита бою Усик – Ф’юрі
Фото: Getty Images

Колишній чемпіон світу Олександр Гвоздик (20-1, 16 KO) поділився очікуваннями від поєдинку Олександра Усика (21-0, 14 KO) з Тайсоном Ф’юрі (34-0-1, 24 KO):

Я думаю, так, Усик є фаворитом, тому що багато якихось збігів. Завжди Ф'юрі вселяв якусь впевненість якоїсь непереможності, якоїсь незламності. Це я навіть не говорю про те, що людина каже, що вона там вимовляє, які слова. А ось саме ти це бачиш у його погляді, у його поведінці. Якщо з тим самим Вайлдером, з яким, я вважаю, боксувати страшно, тому що він може просто відбити тобі голову в прямому значенні цього слова будь-яким ударом. То з ним Ф'юрі виглядав дуже впевнено. Усі його якісь епатажні витівки, вони все одно якось вписувалися у загальну картинку його впевненості. А ось із Вусатим я такого не бачу. Так, він його ображає, але якось мені здається все-таки Вусатий заліз йому в голову.

Плюс, можливо, саме сила Ф'юрі в тому, що він може боксувати і протистояти таким хлопцям сильним, великим, великим, як Вайлдер, та іншим великим тяжам. А ось якщо ми пригадаємо, то в нього було багато клопоту з тим же Стівом Каннінгхемом, який, по суті, маленький, увертливий і таке інше. Ф'юрі зумів побувати там у нокдауні з ним. Потім зрештою додавив, звичайно, своїм брудом, що, я думаю, він буде в принципі робити і з Санею. Я думаю, що істина десь посередині. Є момент, що вони підбадьорюються десь у плані того самого розуміння того, що може в цьому бою трапитися.

Ф’юрі розповів, як відреагує на поразку від Усика.

Джерело: vringe.com Олег Шумейко-молодший
Рейтинг:
(Голосів: 1)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

Букмекер місяця

Кращі казино