Гвоздик про повернення: «Мене годують «завтракамі»

Олександр готується повернутися в бокс
07 листопада 2022р. 09:54
Гвоздик про повернення: «Мене годують «завтракамі»

Екс-чемпіон світу у напівважкій вазі Олександр Гвоздик (17-1, 14 КО) в ефірі YouTube-каналу Тайк Майсон висловився про своє повернення до боксу.

«Я тренуюся, постійно готуюся. Мене годують сніданками, «завтракамі». Нічого не підтверджено. Готувався спочатку на вересень, потім на жовтень, потім на листопад. І зараз не знаю, на який місяць готуватись. Може, все відбудеться наступного року. Знаходжусь у бойовій готовності. Жодної конкретики поки що немає, а всі чутки не підтвердилися».

Про те, як складно в ситуації, коли готовий, а боїв немає.

«Складно. Не лише морально. Мені подобається тренуватись. Я не розпочинав тренування на 100%, тому що розумію – ні до чого хорошого це не призведе. Я мушу розпочати табір через два місяці, і тоді вже виходити на свій пік. Зараз я десь біля піку, але не виходжу, бо це безглуздо.

Так, є такий момент, що це втомлює морально. Тому що не можу нікуди відлетіти відпочити, чимось іншим зайнятися. Тобто постійно перебуваю в режимі, але при цьому не тренуюсь на 100% і просто чекаю на якусь дату. Так, це трохи дратує. #/QUOTE #

Як вплинули спаринги з Канело на повернення.

«Саме тоді я і відчув, бо відчув, що ще можу. Добре почував себе у спарингах. Бачив, що мене поважають за мою роботу, насамперед не за якісь минулі здобутки. Тому й вирішив повернутися».

Про повернення титулу.

«Розумію реалії цього і не готовий одразу боксувати, скажімо, з Бетербієвим. Бо якщо ми говоримо, що хочу боксувати просто за чек – так, дайте мені Бетербієва, я вийду і програю у перших трьох раундах, покладу собі гроші в кишеню та піду. Ні я не хочу. Хочу спочатку провести бій з якимось мішком, відчути, як це бути в рингу. Тому що бути у спарингу та боксувати реальний бій – зовсім різні речі.

Скільки боїв потрібно для титульника? Важко сказати. Треба подивитися, як почуватимуся у першому поєдинку. Можливо, його буде достатньо. По-перше, мені вже 35 років, не так багато часу залишилося. Але я хотів би провести хоча б один бій, щоб зрозуміти. Так, може, після цього можна виходити на топову опозицію. Тому що спарингую я з топовими хлопцями і не відчуваю дискомфорт».

Бетербієв або Бівол як суперник.

«Вважаю Бетербієва номером 1 у напівважкій вазі. Щоб з ним боксувати – це має бути бій твого життя. Ти маєш бути готовий на 100%. Я спробував би спочатку з Біволом, а потім можна боксувати з Бетербієвим».

Нагадаємо, Гвоздик висловився про мотивацію російських боксерів, які підтримують війну.

Карен Агабекян
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

X-Video: