Вчора 3
Сьогодні 4
Завтра 3
Розгорнути Згорнути

Гвоздик розповів, як в США ставляться до війни в Україні

Неприємне спостереження українського боксера
30 вересня 2022р. 09:58
Гвоздик розповів, як в США ставляться до війни в Україні

Український боксер Олександр Гвоздик, який готується до повернення в ринг, поділився своєю думкою щодо ставлення американців до війни в Україні:

«Серед людей ніяких думок я не чую, крім моїх земляків, які зазвичай обговорюють цю тему. Ще раз повторююсь – місцеві люди – не українці або росіяни – вони цієї теми не зачіпають зовсім.

Якщо ще якось там було в перший місяць війни, то зараз ... Я не хочу здатися байдужим, але американцям ... Але їм байдуже. Ніхто з цих новин не дивиться на постійній основі. Так, вони знають, що щось відбувається, але у них тут є своє життя».

Раніше Гвоздик висміяв тих, хто воює за росію.

Джерело: sport.24tv.ua Женя Євдокимова
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 2

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.
30 вересня 2022р. 22:39
Ну що цей хлоп верзе. Я американець-українець вже не раз чув як цей Цвяшок щось там млямляв про «внутрішній конфлікт» в Україні. Так враження , що він когось боїться , постійно оглядається. В тепер - навіщо брехати . Та купа людей американців- європейців чи на щодня цікавиться у мене як справи в Україні , співчувають, допомагають. Знаю багатьох родичі американців , котрі воюють за Україну на фронті . Ясно, що є тут чимало байдужих і прихильників Росії . Але ж не треба брехати про якусь там апатію, байдужість всіх американці . Цей Гвоздик навіть після глибокого нокауту так і не прозрів. Ось таких маємо патріотів . Має контакти з харків’янами . Так вони плююються , коли я згадую про цього цвяшка. Він мабуть цього слова і не знає . Гвоздик одним словом . Тільки іржавий.
1 жовтня 2022р. 10:00
Я українець-європеєць, і ти 3,14здиш, дядьку... всі у дупі мають українську війну, у них своє життя. Тобі може співчувають бо ти скиглиш щодня про свої проблеми

Букмекер місяця