08:55
Таємниця Аляски. Художній фільм
08:30
Мотоперегони. Rookies Cup 2022. Гонка 1. Портімао

Гвоздик: «Якби Бенавідес бився з Бетербієвим і Ковальовим, то, можливо, переміг би обох»

Колишній чемпіон висловився про російських панчерах
29 жовтня 2021р. 11:48
Гвоздик: «Якби Бенавідес бився з Бетербієвим і Ковальовим, то, можливо, переміг би обох»
Олександр Гвоздик / Фото - Twitter
Екс-чемпіон світу за версією WBC в напівважкій дивізіоні Олександр Гвоздик в інтерв'ю YouTube-каналу ESNEWS порівняв ударну міць російських нокаутерів Артура Бетербієва (16-0, 16 КО) і Сергія Ковальова (34-4-1, 29 KO), а також висловився щодо Давида Бенавідес (24-0, 21 КО).

«Я намагався скласти рейтинг панчерів, з якими я спарингував або бився, і я розповім вам про нього. Артур Бетербієв йде на другому місці. Він дуже сильний фізично. Ковальов не такий сильний фізично, але в його ударах є різкість. У нього не важкі руки, але він різкий і дуже ефективний. Якщо він б'є, то заподіює тобі шкоди. Якби Девід Бенавідес бився з Бетербієвим і Ковальовим, то, можливо, переміг би обох. Я спарингував з двома з них, а з третім бився ».

Також Гвоздик поділився своїм прогнозом на майбутній бій Теренса Кроуфорда (37-0, 28 КО), в якому американець захищатиме титул WBO від зазіхань Шона Портера (31-3-1, 17 КО).
Володимир Кириченко
Рейтинг:
(Голосів: 1)

Коментарі 3

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.
29 жовтня 2021р. 12:34
Александр не прав! Гвоздик говорить так, потому что он проиграл Бетебиеву. А Ковалев то просрал в бою с Альваресом. Речь не идет о нем. Но на счет Бетебиева он ошибается. И вообще то не пора ли Гвоздику завязать со сплетнием в адрес своего бывшего соперника - Бетербиева. Тем более по  словам Гвоздика получается так,  что если Альварес вырубить Бетербиева, то Гвоздика он должен вырубить дважды и наглухо отправить в глубокий нокаут. Шевели мозгами Саша Гвоздик!
30 жовтня 2021р. 00:44
Смотри пердак не порви
30 жовтня 2021р. 07:10
Тут появился какой то Влад. кажется он пердак, пишет как пердак. Кто то из боксеров ему задницу порвали, и пишет он порванная жопа.

X-Video: