21:00
live
Хокей. Чемпіонат світу U20. Австрія – Швеція. Пряма трансляція
19:55
Футзал. Євро-2022. Жінки. Кваліфікація. Україна - Фінляндія

«І я натиснув на курок». Тедді Атлас ледь не застрелив Майка Тайсона – він домагався його 11-річної племінниці

Щоправда, у колишнього чемпіона інша версія
«І я натиснув на курок». Тедді Атлас ледь не застрелив Майка Тайсона – він домагався його 11-річної племінниці

Більшість з нас знає Тедді Атласа через його роботу з Олександром Гвоздиком. Настільки ж успішну, наскільки й ні.

Однак ще він був першим тренером Майка Тайсона. Почав формувати з нього майбутнього чемпіона, коли хлопцю було всього 12 років. Щоправда, їхні взаємини були далекими від ідеальних.

Одного разу дійшло до того, що Атлас приставив пістолет до голови ще підлітка-Тайсона. Про це він вперше розповів лише в 2018 році в інтерв’ю Джо Рогану:

«Тайсон, коли я побачив його вперше, важив 86 кілограмі, це були виключно м’язи. І йому всього було 12 років. Однак психологічно він був слабким. Йому потрібно було виховання.

Зрештою дійшло до того, що я вигнав його з залу через поведінку в школі. Він погрожував школярам, мацав дівчат у коридорах. Він вважав, що це все сходитиме йому з рук. А тому поведінка ставала все більш неналежною.

І ось в один день я прийшов додому і бачу, що моя дружина та невістка плачуть через те, що він приставав до моєї 11-річної племінниці. Він наговорив їй багато чого, що він хоче зробити з нею в сексуальному плані.

Тож я взяв пістолет і пішов до нього. Сказав йому: «Ти прийняв рішення, захотів завдати мені болю, подумав, що надсилаєш мені повідомлення. Я його отримав. І зрозумів, що тобі наплювати на інших людей, що тобі байдуже, що ти поводишся як тварина.

Ти більше ніколи цього не зробиш. Ти помреш, якщо зробиш це знову. Розмови не буде. Ти мене не побачиш. Ти навіть не будеш знати. Ти просто зникнеш. Зрозумій це дуже чітко, тому що це важливо для моєї сім’ї і, очевидно, для тебе».

Я приставив пістолет до його вуха, і він, здається, не зрозумів цього в той момент. Тож я витягнув його й натиснув на курок. Навмисно стрельнув повз. І після цього до нього дійшло».

Щоправда, Тайсон не зовсім погодився з цією історією. І розповів, як це було з його точки зору:

«Це не трапилося тому, що я фліртував з його племінницею чи торкався її сідниць. Тедді хотів, щоб я повернувся до нього. Тедді залишив Каса, а я не залишав Каса. Він хотів, щоб я повернувся до нього. Ось, що трапилося.

Та Тедді не захоче казати цього людям. Він хоче, щоб люди думали, що він жорсткий хлопець, він мафіозі.

Я не в настрої доводити, що я жорсткий хлопець. Я не жорсткий хлопець. Ви думаєте, що він жорсткий хлопець? Я знаю, що він говорить жорстко, але як ви думаєте, він коли-небудь підійшов би до мене і сказав би мені в очі, що він жорсткий хлопець? Навряд. Але він змусив всіх подумати, що він жорсткий хлопець. Але ні, це не так.

Мені 15 років, йому було десь 26. Він дістав пістолет і не вистрілив. Це говорить, наскільки він жорсткий хлопець. Він наставив на мене пістолет і не вистрілив. Якби я націлився на нього, то, бачить Бог, куля б не полетіла в повітря.

Вони думали, що з дядьком-мафіозі дістануть мене. У них був такий намір ще з моїх 16 років. Але я все ще тут.

Просто я подобався Касу більше, ніж Тедді. Йому це не подобалося. Ось і все».

Правда, напевно, десь посередині. Однак, варто відзначити, що Атлас і Тайсон все ж помирилися. Принаймні, на публіці.

Сергій Лук'яненко
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.