Вчора 1
Сьогодні 1
Завтра 2
Розгорнути Згорнути

Ілунга Макаба виграв у Табісо Мчуну. Як це було

Всі головні події бою на XSPORT.ua
Ілунга Макаба виграв у Табісо Мчуну. Як це було
Ілунга Макаба, Табісо Мчуну

Ілунга Макаба виграв рішенням у Табісо Мчуну


За підсумками 12 раундів судді віддали перемогу роздільним рішенням Ілунгі Макабу.

12 Раунд! Макабу спробував піти в атаку і потрясти опонента, але безуспішно. Мчуну, Як і раніше, акуратно відпрацював на контратаках і спокійно завершив поєдинок. Складно сказати, хто виграв.

11 Раунд! Мчуну на початку раунду потряс Макабу, Що відбилося на подальшому протягом поєдинку. Претенденту знову почали вдаватися небезпечні контратаки, тоді як Макаба вже обережніше йшов в атаку.

10 Раунд! Макабу нарощує свою перевагу і претендент все частіше знаходиться в скрутному становищі. Контратаки Мчуну вже не настільки ефективні.

9 Раунд! Макабу активніше почав працювати в атаці. Можливо Мчуну також втомився і вже не може також активно контратакувати і працювати на ногах як в першій половині бою.

8 Раунд! Події в рингу не змінюються і Макабу, Незважаючи на втому, продовжує чинити тиск на суперника, притискаючи того до канатів. Мчуну активно контратакувати починає на останній хвилині, щоб судді краще запам'ятали його старання.

7 Раунд! Був би Мчуну нокаутером, то міг би вже завершити бій, а поки він робить свою роботу, яка може дозволити йому перемогти рішенням суддів. Макабу намагається пресингувати біля канатів, але поки у нього виходить не дуже успішно через велику кількість промахів.

6 Раунд! Мчуну продовжив контролювати бій розбиваючи суперника не тільки на контратаках, а й сміливо йдучи в атаку. Макабу з кожної хвилини втомлюється все більше і тому він все більше пропускає і менше потрапляє.

5 Раунд! Здається, що Макабу вже втомився і тому викинуті їм удари вже не настільки небезпечні. Мчуну ж впевнено працює на контратаці і на початку третьої хвилини йому вдався удар, після якого в очах чемпіона почали літати зірки.

4 Раунд! Макабу продовжує йти вперед, але пропускає назустріч вже не тільки джеби. У Мчуну відмінно заходять аперкоти і бічні. При цьому, чемпіон продовжує залишатися небезпечним через свого нокаутуючого удару.

3 Раунд! Бокс Мчуну більш технічний і продуманий , Макабу ж намагається його перерубати і зламати. Поки агресія чемпіона, як ми бачимо, дає більше результату в атаці, при тому, що він чимало пропустив.

2 Раунд! Макабу продовжив йти вперед і також ловить короткі контрудари від Мчуну У другій половині раунду. Ілунга притиснув претендента до канатів, де він намагався багато працювати по корпусу. Однак Мчуну ні хлопчиком для битися і кілька разів добре контратакував.    

1 Раунд! Мчуну віддав супернику центр рингу і почав активно працювати другим номером з джебом на човнику або контрударами. Але в другій половині трихвилинки чемпіон взявся за пресингувати і Табісо вже менше думав про атаки.

"Бій почався!

Боксери вже вийшли на ринг! Через лічені хвилини почнеться бій!

" Привіт, шановні читачі порталу XSPORT.ua Починаємо онлайн трансляцію поєдинку Ілунга Макаба - Табісо Мчуну!


30 січня в Уоррене (США) відбудеться реванш чемпіона світу за версією WBC у важкій вазі Ілунги Макабу (28-2, 25 КО) і претендента Табісо Мчуну (23-5, 13 КО).

Відзначимо, що вперше боксера зустрілися 16 травня 2015 року і тоді Макабу виграв нокаутом. На цей раз приз у боксерів дуже мотивуючий - переможець проведе бій з абсолютним чемпіонів другої середньої ваги Саулем Альваресом.

Слідкуйте за прямий текстової онлайн трансляцією бою в цій новині. Приблизний початок поєдинку - 06:00.

Карен Агабекян
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

Букмекер місяця

Кращі казино