06:00
Людина проти природи
06:00
Богатирі

Камбосос: «Гарсії, Ломаченко і Девісу доведеться приїхати до Австралії»

Австралієць впевнений у перемозі над Девіном Хейні
Камбосос: «Гарсії, Ломаченко і Девісу доведеться приїхати до Австралії»
Джордж Камбосос / фото - boxingscene.com

Абсолютний чемпіон світу в легкій вазі Джордж Камбосос (20-0, 10 KО) заявив, що після перемоги над володарем титулу WBC Девіном Хейні (27-0, 15 KO) буде готовий розділити ринг з іншими лідерами дивізіону.

Камбососа цитує ресурс boxingnews24.com:

«У моїй ваговій категорії багато мега-боїв. Я є абсолютним чемпіоном світу в легкій вазі і можу диктувати умови в цьому дивізіоні. Поки я буду утримувати ці титули, то зможу влаштовувати великі бої в Австралії.

Райан Гарсія говорив, що готовий приїхати до Австралії. Будемо сподівається, що це правда. Він з великою складністю знайшов зал в Америці для тренувань, так що вважаю, що для нього це виявиться непосильним завданням виконати такий довгий шлях.

Ломаченко - я знаю, що він приїде сюди, незважаючи ні на що. Якби у нього на батьківщині не було війни, він уже був би тут. Девіс - не знаю його позиції. Я чув, що у нього проблеми з його промоутерською компанією.

План полягає в тому, щоб продовжувати захищати титули будинку. Коли ти є переможцем, то хочеш захищати свої титули. Я хочу бути активні бійцем, але всім претендентам доведеться приїхати до Австралії».

Офіційно. Поєдинок Камбосос - Хейні відбудеться 4 червня в Мельбурні.

Рене Тер Велде
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

X-Video: