Хейні: «Після бою з Ломаченком я стану найкращим боксером світу»

Лідер легкого дивізіону впевнений у своїй перемозі над українцем
Хейні: «Після бою з Ломаченком я стану найкращим боксером світу»
Девін Хейні / Фото - boxingscene.com
Абсолютний чемпіон світу в легкому дивізіоні американець Девін Хейні (29-0, 15 KO) впевнений, що після перемоги в поєдинку з українцем Василем Ломаченко ( 17-2, 11 KO ) очолить рейтинг кращих боксерів незалежно від вагової категорії.

Цитує Хейні boxingscene.com.

«Ломаченко викликає багатьох бійців, але не б'ється з ними. Я зустрівся з усіма хлопцями, ім'я яких назвав, звичайно, якщо вони були готові битися зі мною. Це ще один момент, який показує, ким я є. Я викликав «Лому» багато разів і ось пройшли роки, перш ніж ми зустрінемося в ринзі».


«Мова йде про спадщину. Я завжди хотів битися з Ломаченком. Я тоді знав, що можу його перемогти і знаю, що зможу це зробити зараз. Ви це побачите. Звичайно, це буде інший бій, ніж той, який міг бути багато років тому».


«У цьому бою я продемонструю свої навички і покажу, що є найкращим бійцем на планеті незалежно від ваги. Я просто буду бити всіх цих хлопців один за іншим. Зрештою, я заслужив повагу. Зараз я виразно отримую більше поваги, ніж раніше, а після бою з Ломаченком в мені перестануть сумніватися».


Нагадаємо, поєдинок Ломаченко – Хейні запланований на 20 травня. Офіційне оголошення мегафайта відбудеться найближчим часом.

Володимир Кириченко
Рейтинг:
(Голосів: 1)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

X-Video: