22:00
live
Інформаційний марафон
23:35
Волейбол. Суперліга-Дмарт. Жінки. Прометей - Аланта

Хірн: «Андерсон – хороший кандидат для наступного поєдинку Хрговіча»

Британський промоутер шукає суперника для свого клієнта
Хірн: «Андерсон – хороший кандидат для наступного поєдинку Хрговіча»
Філіп Хрговіч / Фото - boxingscene
Президент промоутерської компанії Matchroom Boxing Едді Хірн висловився з приводу можливості організації поєдинку між своїм підопічним хорватом Філіпом Хрговічем (15-0, 12 KO) та перспективним американцем Джаредом Андерсоном (12-0, 12 КО).

Цитує Хірна boxingscene.com.

«Ви думаєте, що Боб Арум хоче поставити Андерсона проти Хрговича зараз? Ви це серйозно. Їх команда може говорити, що вони хочуть цього бою, але насправді це не так. Просто це було б нерозумно з їх боку. Андерсон – хороший молодий проспект. Я знаю, що останній виступ Хрговича було не кращим, але він важкоатлет світового рівня. Джаред потрібно просуватися в рейтингу, і битися з усіма».


«Якщо в Top Rank дійсно хочуть цього бою, то вони знають, як зв'язатися з нами. Хргович проведе ще один поєдинок, перш ніж побореться за титул. Він буде залишатися активним. Андерсон – хороший кандидат для наступного поєдинку Філіпа, але він ще не бився з хорошими суперниками. Я впевнений, що прийде час і Джаред буде в грі».


Нагадаємо, Андерсон останній бій провів проти серба Мільяна Ровчаніна, якого нокаутував у 2-му раунді. Після поєдинку Джаред кинув виклик Хрговічу.

Володимир Кириченко
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

X-Video: