Хірн: «Джейк Пол може програти Ф'юрі»

Едді впевнений, що Джейк йде на великі ризики
Хірн: «Джейк Пол може програти Ф'юрі»

Глава промоутерської компанії Matchroom Boxing Едді Хірн розповів порталу Boxing Social про свої очікування від поєдинку блогера Джейка Пола (6-0, 4 КО) і британського напівважковаговика Томмі Ф'юрі (8-0, 4 КО).

«Я вважаю Джейка Пола великим фаворитом в бою проти Томмі Ф'юрі. За 35 років в боксі я зрозумів одне: психологічний стан тут не менш важливо, як і в звичайному житті. Ти можеш провести приголомшливу підготовку, але якщо ти не налаштований до війни, тоді все може піти інакше.

Можете називати це самообманом, називайте як хочете, але я вірю, що Джейк Пол вважає себе кращим бійцем в світі. І якби я радив йому, то сказав би відмовитися від бою з Томмі, бо він може отримати куди більше грошей за інші ще більш гучні поєдинки. Наприклад, Пол проти KSI – величезний бій, який звробить купу грошей. А ось Томмі Ф'юрі він може програти.

Коротше, я вважаю, що це небезпечний бій для Пола, і поважаю його за те, що він його прийняв. Я не дуже добре знаю Томмі, але мені доводилося бачити його в справі. Знаєте, у нього не вийде стати чемпіоном Британії, у нього багато чого не вийде. Але він вміє битися. І він непереможений боєць. Так що мені це до душі. Думаю, це хороший бій. Я в передчутті».

Нагадаємо, Джейк Пол 25 лютого поб'ється проти Томмі Ф'юрі в Саудівській Аравії.

Карен Агабекян
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

X-Video: