Вчора 0
Сьогодні 0
Завтра 1
Розгорнути Згорнути

Хірн: «Golden Boy отримає 1,2 млн доларів компенсації через допінг Гарсії – ці гроші мали піти до Хейні»

Скандальний американець накоїв справ
Хірн: «Golden Boy отримає 1,2 млн доларів компенсації через допінг Гарсії – ці гроші мали піти до Хейні»
Райан Гарсія / Фото - Yahoo
Президент промоутерської компанії Matchroom Boxing Едді Хірн прокоментував усунення американського проспекту першого напівсереднього дивізіону Райана Гарсії (24-1, 20 КО) на 1 рік через допінг.

Цитує Хірна Boxing News.

«На мою думку, команда Райана погодилася на цю угоду, щоб показати: «Ми не винні, але треба все залагодити швидко, тому давайте визнаємо провину». Коли ти непохитний у своїй невинності, незважаючи на все лайно в соцмережах, часом краще зіграти за правилами системи та піти на угоду. Багато питань про Бенна у цьому контексті. Запитували, а не хотіли б ми щось таке зробити і з ним. Але Конор ніколи не готувався ні до чого іншого, окрім доказів своєї невинності, коли йому це теж могло б чатувати один рік без боксу.

Це не схоже, ніби Райан пройшов слухання із прагненням битися до смерті за невинність. І я його також розумію, пройшовши цей процес. Але дуже складно вийти з цього, піднявши руки та сказавши, що ти не зробив нічого поганого, а просто із принципу. Рішення анулювати результат бою з Хейні було цілком вірним. І ще Golden Boy отримає 1,2 млн. доларів компенсації. У мене за кар'єру було 20 таких випадків, – я не отримав і долар. Але ці гроші мав отримати Хейні».


Нагадаємо, бій Райана с Девіном Хейні, в якому Гарсія здобув перемогу рішенням суддів, визнаний таким, що не відбувся.
Володимир Кириченко
Рейтинг:
(Голосів: 1)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

Рейтинг букмекерів

Букмекер місяця