17:10
Тринадцятий поверх. Художній фільм
16:35
Змішані єдиноборства. Combate Global 24

Хірн: «Ломаченко набагато б краще продавався в Великій Британії, ніж в Америці»

Відомий промоутер – про популярність колишнього чемпіона світу в трьох дивізіонах
Хірн: «Ломаченко набагато б краще продавався в Великій Британії, ніж в Америці»
Василь Ломаченко / Фото - foxmetronews.com
Президент промоутерської компанії Matchroom Boxing Едді Хірн на подкасті BoxOffice сумнівається, що зміг би зробити екс-чемпіона світу в трьох дивізіонах Василя Ломаченко (16-2, 11 KO) мегазіркою в Великобританії, якби раніше уклав з ним угоду.

«Смог би я побудувати більш успішну кар'єру для Ломаченко? Це складно. Так, у Великобританії багато затятих фанатів, які готові заповнити стадіони, але справа в платі за перегляди. Він не є зіркою для звичайних глядачів».


«Проблема з боями Ломаченко в Лондоні полягала б у тому, що невідомо, скільки б їх могло бути. Якби я в грудні просував тут Лому, то заповнив би арену О2. А зміг би я зробити те ж саме в березні або квітні? Причина, по якій ми розпродали всі квитки на поєдинок Ломаченко проти Люка Кемпбелла в тому, що це був одиничний і унікальний бій, він вперше вийшов на ринг Великобританії з часів лондонської Олімпіади 2012 року».

 
«Все залежить від кількості. В цілому все залежить від сезону і того, чи є в Великобританії хороший боєць в легкій вазі. Але він би набагато краще продавався в Великобританії, ніж в Америці».


Раніше стало відомо, що в перші дні війни Ломаченко повернувся в Україну.Володимир Кириченко
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

X-Video: