22:00
live
Змішані єдиноборства. Combate Global 23. Пряма трансляція
22:05
Монстр Джем

Хірн про скасування бою Пол – Рахман: «Це безлад. Це цирк»

Едді звинуватив команду Джейка в недосвідченості як промоутерів
Хірн про скасування бою Пол – Рахман: «Це безлад. Це цирк»
Едді Хирн / Фото: Marca

Британський промоутер Едді Хірн в інтерв'ю DAZN висміяв скасування бою між Джейком Полом (5-0, 4 КО) та Хасимом Рахманом-молодшим (12-1, 6 КО), який повинен був пройти 6 серпня на арені Madison Square Garden в Нью-Йорку.

«Це безлад. Все почалося ще з Томмі Ф'юрі. Потім з'явився Хасім Рахман, і вони оголосили вечір боксу, забронювавши Madison Square Garden. Це цирк. Боксерський бізнес не настільки простий як ви думаєте. Ви не можете просто вийти в ринг і стати чемпіоном світу, ви не можете почати займатися промоутерством і відразу проводити успішні заходи.

Джейк ще вчиться. Я впевнений, що йому не пощастило і в цей раз і його обдурили. Тепер він буде відчувати тиск з боку людей, які будуть критикувати його. Проблема полягає в репутації і це вплине на майбутні заходи. Тепер питання тільки в тому, чи будуть ці заходи?

Я трохи співчуваю Джейку, оскільки завжди знайдуться люди, які намагаються впливати на галузь, в якій ти слабкий, і вони зроблять все, щоб ти нічого не домігся. У цій ситуації все проти нього, і недосвідченість, і те, що він хоче сам активно виступати. Він повинен був передбачити, що Рахман не зможе зробити 200 фунтів. Через це все втратили багато грошей».

Нагадаємо, раніше бій Пол – Рахман-молодший скасували через те, що Хасім не зміг зігнати вагу.

Карен Агабекян
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 1

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.
3 серпня 2022р. 11:27
И сэтого  надо  было  начинать.  "Все  потеряли  много  денег".  Материальная  сторона  больше  интересует  промоутера,  чем  сам  бокс.

X-Video: