Хірн: «Я все ще хотів би зробити бій між Ділліаном Уайтом та Уайлдером»

Британський промоутер склав список кандидатів для поєдинку з Деонтеєм
29 листопада 2022р. 10:00
 Хірн: «Я все ще хотів би зробити бій між Ділліаном Уайтом та Уайлдером»
Едді Хірн / Фото - eurosport.com
Президент Matchroom Boxing британський промоутер Едді Хірн заявив, що у нього є цікаві варіанти опонентів для екс-чемпіона світу в суперважкому дивізіоні американця Деонтея Уайлдера (42-2-1, 41 КО).

Цитує Хірна boxing247.com.

«У мене є багато варіантів для Деонтея Уайлдера. По-перше, у мене є бій проти Ентоні Джошуа, а це є масштабним протистоянням. Також у мене є Ділліан Уайт. Я все ще хотів би зробити бій між Ділліаном Уайтом та Деонтеєм Уайлдером. Я був би щасливий реалізувати обидва ці варіанти. На даний момент план «Ей Джейя» полягає в тому, що він повинен битися в кінці березня. Ми зафіксували його. Чи може стати його суперником Уайлдер? Без сумнівів. Я відкритий для розмови».


«Очевидно, що перемога Ділліана на минулих вихідних, відкрила можливість організації поєдинку з Джошуа, але ми також розуміємо наскільки велика битва проти Уайлдера. Так що безумовно ми будемо готові розглянути цей варіант».


Нагадаємо, раніше менеджер Уайлдера заявив, що вони хочуть відмовитися від претендентського поєдинку з Енді Руїсом-молодшим заради бою з Ентоні Джошуа.
Володимир Кириченко
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

X-Video: