23:30
live
Інформаційний марафон
03:25
Автоперегони. FIA World Touring Car Cup. Етап 7. Ельзас (Франція)

Хотів накинутися на тренера Усика. Джошуа тримали семеро після оголошення результатів реваншу

Олександр Красюк про агресивну поведінку Ентоні Джошуа
Хотів накинутися на тренера Усика. Джошуа тримали семеро після оголошення результатів реваншу
Ентоні Джошуа

Промоутер чемпіона WBA, WBO і IBF в суперважкій вазі Олександра Усика (20-0, 13 КО) - Олександр Красюк в інтерв'ю BoxOffice розповів про інцидент, який стався між екс-чемпіоном Ентоні Джошуа (24-3, 22 КО) і тренером українця – Юрієм Ткаченко:

«Я дуже добре ставлюся до Джошуа. Він робив це не зі зла, не мав ніяких поганих намірів. Це викид емоцій. Як це було? Він почув вердикт і зрозумів, що програв. Психологія поєдинку була така, що він практично торкнувся межі перемоги.

Як каже Усик, у восьмому раунді він побачив в очах Джошуа перемогу – Ентоні почав її усвідомлювати, від цієї поразки стало ще гірше. Чому ці емоції? Що дійсно відбувалося? Спочатку він привітав, обійнявся, а потім пішов до себе в кут. Потім на Усика повісили пояса, але титул WBA не на заклейці, а на ремінці. Я закривав ремінець, щоб надіти його на Усика. Один закрив, а інший не міг закрити.

У цей момент Джошуа підходить і каже: «Дай сюди». Бере ще пояс The Ring, йде до себе в кут і викидає їх з рингу. Ентоні проходив уздовж однієї стінки канатів, йшов дуже впевненим кроком і зачепив по плечу Юрія Івановича, тренера. Юрій Іванович повернувся і каже: «Ти що?», а Джошуа завівся: «Do not f##k with me».

Його дійсно почали тримати. Він хотів кидатися. Син Юрія Івановича підійшов – така напруга. Він дійсно лютий, з лютими очима. Тримали його сім. Він пішов, пірнув між канатами і побіг».

Раніше в мережі з'явилося відео, на якому Василь Ломаченко ( 16-2, 11 KO ) намагався заспокоїти Ентоні Джошуа ( 24-3, 22 КО ).

 

Євгенія Євдокімова
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

X-Video: