Хирн « Бій Джошуа – Ф'юрі більше, ніж Олімпіада »

Поєдинок може пройти під час Ігор
19 квітня 2021р. 17:28
Хирн « Бій Джошуа – Ф'юрі більше, ніж Олімпіада »
Едді Хирн / фото - Getty Images

Глава промоутерської компанії Matchroom Boxing Едді Хирн назвав приблизну дату поєдинку супертяжеловесов Тайсона Ф'юрі ( 30-0-1, 21 КО ) і Ентоні Джошуа ( 24-1, 22 КО ). Незважаючи на те, що бій може пройти під час Олімпійських Гра, змінювати дату зустрічі не будуть. Слова Хірна призводить Boxing Scene.

« У нас немає вибору. Занадто багато деталей, щоб привести все у відповідність бійцям, тренерам, країнам, часовим поясам, Олімпійських ігор. Яку б дату ми не назвали, це буде саме та дата, яку ми будемо використовувати. Я знаю, що Ей Джей і Роб розмовляли, тому я впевнений, що вони владнають це.

Це буде залежати від часу, дати, яку нам повідомляють. Хлопці знають, що бій буде в районі Олімпіади, це може бути недоречно, але це найбільший поєдинок в боксі і найважливіший момент в кар'єрі Ей Джея.

Я знаю, що Роб дуже серйозно ставиться до своєї посади, він любить свою роботу і дітей, так що це не ідеально, але ми не можемо зрушити бій на пару тижнів в обидві сторони. Хтось витрачає багато грошей, тому ми повинні діяти, коли нам говорять.

Обидві сторони прийняли одне конкретна пропозиція, і ми допрацьовуємо його. Олімпійські ігри будуть в іншому часовому поясі, тому насправді це не так, як ми думаємо.

Ми ще не визначили точну дату, 24 липня – приблизна дата, але вона може переміститися в початок серпня, але не пізніше.

Я знаю, що Олімпійські ігри – це грандіозна подія, але я дивлюся на них по-іншому.

Я знаю, що багато людей зі мною не погодяться, але особисто я вважаю, що цей поєдинок більше, ніж Олімпійські ігри. Я просто відчуваю, що для Британії це більше, ніж Олімпійські ігри, тому що світ зупиниться, щоб подивитися, і це бій між двома британцями.

Неможливо запланувати що-небудь, не зіткнувшись з якимись незручностями, це неможливо, тому ми будемо орієнтуватися на дату, яку нам сказали ».

Нещодавно стало відомо, що бій супертяжеловесов може пройти в Саудівській Аравії. 

Антон Кривенко
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

X-Video: