17:10
Тринадцятий поверх. Художній фільм
17:40
Баскетбол. Чемпіонат світу 2022. Жінки. Фінал. Китай - США

Кларісса Шилдс: «Джошуа повинен зробити Усику боляче, а під час клінчу, називати його c*кой»

Абсолютна чемпіонка світу в двох вагових категоріях дала рада Ентоні
Кларісса Шилдс: «Джошуа повинен зробити Усику боляче, а під час клінчу, називати його c*кой»
Кларісса Шилдс / Фото: 15rounds
Кларісса Шилдс (12-0, 2 КО), абсолютна чемпіонка світу в двох вагових категоріях, в інтервью fighthypeвисловилася з приводу майбутнього поєдинку між Олександром Усиком (19-0, 13 КО) і Ентоні Джошуа (24-2, 22 КО). Дівчина порадила Джошуа в поєдинку проти українця бути агресивним.

Я вірю, що Джошуа може перемогти Усика. Головне – план на бій і стратегія. Не можна виходити на ринг і намагатися перебоксувати Усика, адже це його гра. Він рухається на ногах, у нього швидкий джеб, кути і так далі. Потрібно вийти і прибрати це.

Необхідно бути агресивним проти Усика, заподіяти йому трохи болю, використовувати трешток. На місці Ентоні Джошуа я б вивчила слово «с*ка » на мові Усика. І кожен раз в клінчі я б називала його «с*кой ».

Я б засмутила його до такої міри, щоб він не міг бути спокійним, розважливим і спритним. Коли ти проникаєш людині в голову, змушуючи його битися, замість того щоб бути розважливим, виходить інший бій. Ось що потрібно робити Джошуа – жестіть з Усик, вибити з його простору, вивести з себе, потрясти його. Вийди і зроби бій мерзенним. Просто одержи перемогу. Не намагайся переджобити, перебоксувати його.
 

Онлайн трансляція Олександр Усик - Ентоні Джошуа на XSPORT.ua.
Рейтинг:
(Голосів: 1)

Коментарі 2

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.
18 серпня 2022р. 10:42
Клінчів не буде,сучко.
18 серпня 2022р. 13:13
Думаю в этом бою клинчи будут. Джошуа будет хватать вязать и аперкотить, как с Кличко. В первом бою был друглой план, вести бой на дистанции. Это не сработало. Он будет ближе к Усику намного, хватать, фолить, но думаю рефери на многое закроет глаза. Мое мнение, посмотрим как будет

X-Video: