23:30
live
Інформаційний марафон
04:15
Волейбол. Польська Плюс Ліга. Барком-Кажани (Львів) - Індикпол АЗС (Ольштин)

Колишній чемпіон світу: «Якщо зможеш правильно поєднати всі стилі докупи, зробиш такого чудового бійця, як Ломаченко»

Маліньяджі в захваті від Ломи та Усика
Колишній чемпіон світу: «Якщо зможеш правильно поєднати всі стилі докупи, зробиш такого чудового бійця, як Ломаченко»
Фото: Top Rank

Колишній чемпіон світу Пол Маліньяджі розповів, у чому секрет успіху Василя Ломаченка (16-2, 11 KO) та Олександра Усика (20-0, 13 KO):

Я вважаю, що зараз усі стилі поєднуються. Ми бачимо Ломаченка – бійця зі Східної Європи, у якого дуже гнучкий стиль, із впливом американського стилю, такий собі гібридний стиль. Він, очевидно, дуже виділяється з основ і є чудовим бійцем. На мою думку, якщо ти зможеш правильно поєднати всі стилі докупи, ти зробиш такого чудового бійця, як Ломаченко.

Коли ти думаєш про східно-європейський стереотип, то думаєш про Івана Драго з фільму «Роккі» – хлопця, який важко б'є, стійкого безособового бійця, у якого свого роду лід у венах. А коли подивитеся на Ломаченка та Усика – вони завжди жартують, у них гібридний боксерський стиль. І раптом ви розумієте, що гібридні особистості і боксерські стилі як би беруть гору все більше і більше. Жорсткий стиль, технічні основи, фокус на основах прийшли з радянського режиму, старого комуністичного режиму, коли все було по-солдатськи, і байдуже, що люди робили в реальному житті.

Спорт був не винятком. Дуже-дуже режимні, дуже-дуже зациклені на основах. І вони дуже сильно залежали від успіху. Жодних нісенітниць, і не важливо, чим ти займаєшся. Якщо результати не призводять до успіху – тебе швидко замінять або ти будеш швидко виключений, тому успішність була дуже високою в порівнянні із Заходом, до того ж це було покоління Холодної війни, їм потрібно було змагатися із Заходом. Їм не дозволяли переходити у професіонали через комуністичний режим.

Відомі потенційні дати поєдинку Усика з Тайсоном Ф’юрі (32-0-1, 23 KO).

Джерело: vringe.com Олег Шумейко-молодший
Рейтинг:
(Голосів: 1)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

X-Video: