Зараз 2
Вчора 2
Сьогодні 15
Завтра 13
Розгорнути Згорнути

Колишній катмен Кличка – про розсічення Ф'юрі: «Ймовірно, Усик зближуватиметься...»

Цікаві думки від Джейкоба Дюрана
Колишній катмен Кличка – про розсічення Ф'юрі: «Ймовірно, Усик зближуватиметься...»
Тайсон Ф'юрі / Фото - Yahoo
Колишній катмен Володимира Кличка Джейкоб Дюран для Seconds Out прокоментував здобуте чемпіоном WBC Тайсоном Ф'юрі (34-0-1, 24 КО) розсічення перед поєдинком проти володаря титулу WBA, WBO, IBO та IBF Олександра Усика (21-0, 14 КО).

«Цього більше не станеться. Імовірністю 99% такого більше не станеться. Про це не потрібно хвилюватись, потрібно продовжувати працювати».


Бій перенесли на 18 травня. Ви б хвилювалися про те, що воно (розсічення – прим.) знову відкриється, якби були в його таборі та в його кутку (на бій з Усиком – прим.)?

«Ви завжди готуєтеся до найгіршого сценарію. Якщо цього не станеться, я добре виконав свою роботу. Це гарне питання. Що робитиме Усик? Звичайно, він працюватиме з цього розсічення. Ймовірно, він зближуватиметься, багато вступатиме в боротьбу, можливо, зачепить пліч-о-пліч або станеться щось інше. Це буде його перевага. Буде цікаво. На мій погляд, їм (команді Тайсона Ф'юрі – прим.) потрібен хороший досвідчений катмен».


Нагадаємо, бій Усика та Ф'юрі мав відбутися 17 лютого. Тайсон отримав розсічення під час спарингу в тренувальному таборі. Нова дата проведення поєдинку – 18 травня.
Володимир Кириченко
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

Букмекер місяця