Вчора 18
Сьогодні 12
Зараз 0
Завтра 2
Розгорнути Згорнути
Футбол (18 подій из 23) показати все
Футбол (12 подій из 22) показати все
немає важливих матчів

Колишній суперник Пакьяо готовий провести бій проти абсолютної чемпіонки світу

Американський боксер хоче зробити це в благодійних цілях
Колишній суперник Пакьяо готовий провести бій проти абсолютної чемпіонки світу
Кіт Турман / Фото - boxingscene
Колишній володар титулу в напівсередній вазі Кіт Турман (30-1, 22 КО) для FightHubTV розповів, що в благодійних цілях провів би поєдинок проти абсолютної чемпіонки світу в середньому дивізіоні Клареси Шілдс (13-0, 2 КО).

«В глибині душі мені байдуже перебування в рингу з Кларесою. Що мене дійсно хвилює, якщо є якийсь спосіб, щоб зібрати гроші на благодійність. Якщо є якийсь спосіб зробити щось позитивне, тому що я не бачу нічого позитивного в тому, щоб побити Кларесу Шілдс. Але я обіцяю, що якщо це коли-небудь станеться, я буду використовувати тільки джеб. Що вона буде робити? Ви думаєте, що це станеться? Киньте. Вона ніколи не бачила роботи ніг світового класу. Це інше. Я просто хотів би показати, що вона думає, що займається тим же видом спорту, але насправді це не так».


«Серена Вільямс сказала про це, коли у неї запитали: «Як ви думаєте, впоралися б ви з чоловіками?» На що Вільямс відповіла: «Чоловічий теніс – це зовсім інший вид спорту. Навіть не той же вид спорту». Це прозвучало від однієї з кращих спортсменок нашого покоління. Вона сказала, що це навіть не той же вид спорту. Той же м'яч, та ж ракетка, але інший вид спорту. Швидкість, середнє зростання спортсменів-чоловіків, кути, навіть просто подачі вже змінюють гру. Вона знає своє місце. Очевидно, Клареса не знає свого місця, тому мені доведеться використовувати тільки джеб».


Нагадаємо, ще в серпні Турман прийняв виклик від Шилдс.
Володимир Кириченко
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

X-Video:

Рейтинг букмекерів

Букмекер місяця

Кращі казино