Вчора 4
Сьогодні 2
Завтра 0
Розгорнути Згорнути

Команда Хейні вимагає зарахувати перемогу Девіну в бою з Райаном Гарсією

Колишній абсолют має намір виборювати справедливість
Команда Хейні вимагає зарахувати перемогу Девіну в бою з Райаном Гарсією
Хейні та Гарсія / Фото - Yahoo
Команда чемпіона світу за версією WBC у першій напівсередній вазі американця Девіна Хейні (31-1, 15 КО) зажадала від Атлетичної комісії штату Нью-Йорк дискваліфікації останнього суперника їхнього підопічного Райана Гарсії (25-1, 20 КО).

Пет Інгліш, адвокат Хейні склав 8-старовинне звернення до NYSAC, зажадавши дискваліфікації Гарсії та зарахувати бійцю поразку. Іншими словами, якщо це прохання буде задоволене повною мірою, результат поєдинку не анулюють, а визнають Девіна переможцем.

Цитує Інгліша boxingscene.com.

«У репутації Хейні є порок. Він був залучений до небезпечного бою під юрисдикцією NYSAC. Сам поєдинок було перетворено на знущання і до того ж суперник використав PED. Пан Гарсія зізнався, що маніпуляції з вагою були його тактикою, щоб здобути перевагу та несправедливу перемогу. Оскільки комісія не вимагала зважування другого дня, ми не знаємо, скільки Гарсія важив під час бою. Ось чому ми вимагаємо дискваліфікувати пан Гарсію та зарахувати йому поразку. Ми вважаємо це доречніше, ніж просто скасувати результат бою».


Гарсія виграв у Хейні рішенням суддів і відправив чемпіона до кількох нокдаунів. До бою Райан провалив зважування і став позитивний допінг-тест на залишок. 

Нагадаємо, Гарсія вважає, що його підставили із допінгом перед боєм із Хейні.

Володимир Кириченко
Рейтинг:
(Голосів: 3)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

Букмекер місяця