«Команда Ломаченка – жалюгідні невдахи». Батько Хейні проїхався по Клімасу та компанії

Він упевнений, що його син начисто виграв бій у українця
«Команда Ломаченка – жалюгідні невдахи». Батько Хейні проїхався по Клімасу та компанії
Хейні та Ломаченко / Фото - ringtv.com
Батько та тренер абсолютного чемпіона світу в легкому дивізіоні американця Девіна Хейні (30-0, 15 КО), Білл Хейні, в інтерв'ю YouTube-каналу DontaesBoxingNation зізнався, що був затьмарений поведінкою українця Василя Ломаченка (17-3, 11 КО) та його команди після поєдинку.

«На якому рівні знаходиться Ломаченко? Не знаю. Просто подивіться на його обличчя після бою і скажіть мені. Якщо Девін не перебуває на певному рівні, то подивіться на обличчя Ломи, і це все вам скаже. Як сказав Девін, вони жалюгідні невдахи. Егіс Клімас говорив, що нехай після цього бою все вирішують судді, що вони будуть задоволені результатом, яким би він не був. Вони могли попросити про заміну суддів, могли не битися, але вони погодилися з цими суддями. Загалом, вони розчаровані результатом».


«Чесно кажучи, я не знаю, у що вірить Ломаченко. Я просто надзвичайно здивований тим, як вони поводяться. Я думав, що вони підійдуть до цього більш професійно. Нехай переглянуть бій, як це зробили кілька інших хлопців. Санкціонуючим органам нема чого переглядати. Девін переміг одноголосним рішенням суддів, і їм доведеться жити з цим».


Нагадаємо, що 20 травня Хейні переміг Ломаченка одноголосним рішенням суддів (116:112, 115:113, 115:113).
Володимир Кириченко
Рейтинг:
(Голосів: 2)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

X-Video:

Рейтинг букмекерів