14:25
THE FOOTBALL REVIEW
12:55
live
Баскетбол. Суперліга Parimatch. БІПА - Говерла. Пряма трансляція

Котельник: «Кремльов разом з товаришем-зрадником України, розвалюють аматорський бокс»

Функціонер зазначив, що Продивус і глава IBA спеціально ставлять палиці в колеса ФБУ
Котельник: «Кремльов разом з товаришем-зрадником України, розвалюють аматорський бокс»

Віце-президент Федерації боксу України Андрій Котельник прокоментував рішення Міжнародної асоціації боксу (IBA) заборонити українським боксерам виступати під державним прапором на юніорському чемпіонаті Європи.

«Нинішній «президент» IBA росіянин Умар Кремльов разом зі своїм товаришем-зрадником України, розвалюють світовий аматорський бокс і показують свою «любов» до України.

Сьогодні Україна на юніорському чемпіонаті Європи змусили боксувати під нейтральним прапором, оскільки IBA вважає, що в справи української федерації втрутилася держава, мовляв, так може бути, що президентом ФБУ вже не є один Умара Кремльова.

Це все відбувається під час повномасштабної війни, коли росія напала на Україну, в той час, коли щодня гинуть мирні люди, серед яких тренери і спортсмени, під час руйнування спортивної та цивільної інфраструктури.

Федерація боксу Україна на чолі з президентом Кирилом Шевченко профінансувала поїздку на чемпіонат Європи в Італію юніорські збірні. Хлопці також отримали екіпіровку. Нинішнього президента ФБУ підтримує і визнає не тільки адекватне боксерське і спортивне співтовариство України, але міністр молоді і спорту України Вадим Гутцайт і президент НОК України Сергій Бубка».

Як повідомлялося, Міжнародна боксерська асоціація призупинила діяльність Федерації боксу України.

Карен Агабекян
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

X-Video: