Вчора 6
Сьогодні 5
Завтра 7
Розгорнути Згорнути

Ковальчук про санкції проти Росії: «WBC залишилися вірними своєму слову, а WBO, IBF та WBA плювали на все це»

Микола розповів про дію Маурісіо Сулеймана після 24 лютого 2022 року
Ковальчук про санкції проти Росії: «WBC залишилися вірними своєму слову, а WBO, IBF та WBA плювали на все це»

Президент WBC Ukraine Микола Ковальчук розповів про реакцію початку повномасштабного російського вторгнення від голови WBC Маурісіо Сулеймана.

«Мені 26 або 27 лютого, тобто відразу після повномасштабного вторгнення, зателефонував Маурісіо Сулейман. Він був на відеозв'язку з усією своєю родиною. Ми дуже довго спілкувалися. Він розпитував, що до чого. Цього ж дня він обдзвонив усіх президентів усіх всесвітніх боксерських організацій, щоб вони виступили із спільною ініціативою. Вони погодилися і заявили: запроваджуємо санкції проти російських боксерів. Пройшов якийсь місяць і спочатку одна організація відкололася, потім друга, третя. Залишилася лише WBC.

Ковальчук нагадує, що тільки WBC залишилися вірними своєму слову: «WBO, IBF та WBA, вибачте, але плювали на все це з високої гори. На якісь санкції до РФ та все інше. Вони беруть участь і російські боксери, і білоруські. Їм байдуже. Адже це бізнес. Це гроші. Вони ніби кажуть: “Можете собі там воювати, займатися чим завгодно. А ми маємо спорт. Є спортсмени, котрі заробляють нам гроші. Є їхні промоутери”. Ось уже третю Конвенцію WBC поспіль ми спершу запровадили, а потім залишили у силі санкції проти білоруських та російських боксерів. Тобто їх немає у рейтингах саме як росіян та білорусів. Вони є в інших “іпостасях”. І жоден із них, наголошую, жоден не виходив до сьогодні ні під прапором РФ, ні під гімн. Чого не скажеш про WBO, IBF та WBA».

Нагадаємо, Сулейман хоче реалізувати реформу для бою Усик – Ф'юрі.

Джерело: ВРИНЗІ Карен Агабекян
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

Букмекер місяця