Вчора 2
Сьогодні 2
Завтра 2
Розгорнути Згорнути

Красюк - про ситуацію з прапором Ломаченко: «Не знаю, чи є сенс його засуджувати»

Українець вийшов з прапором рідного міста
15 грудня 2021р. 22:45
Красюк - про ситуацію з прапором Ломаченко: «Не знаю, чи є сенс його засуджувати»
Олександр Красюк / фото - УНІАН

Олександр Красюк, Відомий український промоутер чемпіона в суперважкій вазі Олександра Усика (19-0, 13 КО), прокоментував ситуацію навколо Василя Ломаченко (16-2, 11 КО), який після перемоги над Річардом Комі (30-4, 27 КО), замість прапора України, Вийшов в ринг с прапором рідного міста Бєлгорода-Дністровського.

«Репутаційний удар по Васі в Україні? У нього тут завжди були «за» і «проти». Думаю, що це не сильно змінить ставлення до нього. Ті, хто люблять боксера, будуть продовжувати його любити, а ті, хто його ненавидять, шукають причину. Знаєте, існує два типи свідомості - свідомість бджоли і свідомість мухи. Бджола завжди летить на квіточку і харчується пилком, а муха харчується ... чимось іншим. Але вони все існують в одній і тій же реальності.

Засуджувати Ломаченко? За що засуджувати? Ну вийшов він з прапором рідного міста. Не знаю, чи є сенс засуджувати людину в такій ситуації. Я до цього дуже нейтрально ставлюся ».

Нагадаємо, Ромеро назвав найслабшого топа з дивізіону Ломаченко.

 

Джерело: obozrevatel.com Михайло Рибак
Рейтинг:
(Голосів: 2)

Коментарі 14

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.
19 грудня 2021р. 22:16
Кастрюля неугодишь. Выходил с флагом, закатывали истерики, что порочит святое своими сепарскимт руками. Вышел без флага, истерят что предатель. Кастрюли не люди , на них не стоит обращать внимание ....
18 грудня 2021р. 21:09
Дело не во флаге города, а в том, что оно презирает украинский. За это  - его и презирает Украина. Все очень просто  - он не наш. Со всеми вытекающими последствиями.
16 грудня 2021р. 15:51
До этого был за Василия,сейчас нет....
18 грудня 2021р. 17:43
Он очень сильно опечалится
16 грудня 2021р. 09:47
Я бы понял флаг родного города с нац флагом вместе
18 грудня 2021р. 17:43
Кто тебе вбил в башку что нац флаг обязателен на профи ринге?
16 грудня 2021р. 09:43
Я бы понял хейт если бы Вася был с Донецка и вышел с флагом Донецка. Вышел с флагом родного украинского города, прославить его в мире. Туризм подрастёт. псевдопатриоты найдут в любом шаге Васи какую-то «зразу». Кодло.
19 грудня 2021р. 13:24
Какой туризм что ты несешь
16 грудня 2021р. 07:13
Саме ви з Красюком мушенції з лайна...
16 грудня 2021р. 06:10
Вот это слова умного, думающего человека! Те, кто ненавидел Василия, нашли повод еще раз по-хейтить. А те,кто уважал его, вряд ли отвернутся, за то что накинул на плечи флаг Аккермана. Соотношение сторонников и противников было и будет прежним. А вы, хейтерочки, сравнимы с мухами-говноедами, лучше и не скажешь! Потому, что ищете и питаетесь только негативом и злобой.
16 грудня 2021р. 13:47
Вася молодец истинный акерманец
17 грудня 2021р. 09:51
Это слова дебила, для которого какая разница, и у нас гражданская война и т.д. чего стоит васине видео с руским спецназом. Мозги есть а разума ноль у ваты.
17 грудня 2021р. 18:02
Клоун, причем тут война к флагу одно из самых старых городов Украины - родины спортсмена? Ты уже всю польскую клубнику собрал? Как была биомасса мух-говноедов, так и осталась. Вася - красавчег и точно знает, где его родина.
18 грудня 2021р. 22:09
мнение пукистанских холопов и их обнуленного плюгавого фюрерка очень интересно для украинцев))

Букмекер місяця