Вчора 9
Сьогодні 1
Завтра 16
Розгорнути Згорнути

Ломаченко не взяв з собою в ринг прапор України - відсвяткував перемогу без нього. Чому так сталося?

Він вперше огорнувся в стяг рідного міста
12 грудня 2021р. 12:39
Ломаченко не взяв з собою в ринг прапор України - відсвяткував перемогу без нього. Чому так сталося?
Василь Ломаченко з прапором Білгород-Дністровського / Фото - Getty Images

Так, нехай без нокауту, але це було вражаюче. Напевно, ніхто в світі не боксує так, як Василь Ломаченко І не тому, що ніхто не хоче - ніхто не може, ніхто не здатний на подібне.

Українець провів свій другий поєдинок після поразки від Теофімо Лопеса і знову декласував суперника - показав, що Річард Комі йому зовсім не рівня. Тепер Василь дивиться в бік чемпіонів - йому потрібні їх пояса. Всі чотири.

Ось тільки після цього бою багато розмов не тільки про бокс. Але і про прапор. Ломаченко здивував багатьох.

Він ніколи не приховував, що є патріотом свого рідного міста Білгород-Дністровського, який вважає за краще називати на турецький манер Аккерман (біла фортеця).

І якщо спочатку ринг-анонсери, оголошуючи вихід в ринг українця, говорили, що він з Одеси, то незабаром швидко навчився вимовляти саме слово Аккерман.

Ось тільки ніколи раніше Ломаченко не виходив в ринг з червоно-золотим прапором. Дві червоні смужки якого позначають мужність, силу і сміливість, золота - річку Дніст, а три грона винограду, розташовані на ній, - м'який клімат краю, який відомий своїми виноградниками.

Після перемоги над Комі Василь укутався саме в цей стяг :

В інтернеті дивуються чому так, адже раніше Ломаченко постійно святкував з прапором України. У любителях на міжнародному рівні він дарував своїм суперникам маленькі прапорці, після поразки в фіналі чемпіонату світу-2007 намагався стримувати сльози саме в синьо-жовтих кольорах :

Після перемоги на Олімпійських іграх-2008 він підняв над головою прапор України. Як і після перемоги на Олімпійських іграх-2012 :

Після дебюту в професіоналах він цілував прапор своєї батьківщини :


Він був з ним протягом майже всіх боїв на професійному рингу. З прапором України Ломаченко чекав оголошення результатів бою с Орландо Салідо, Зраджував завоювання першого титулу чемпіона світу, а його фото після перемоги над Романом Мартінесом стало культовим :

Ніколас Уолтерс :

Джейсон Соса :
Мігель Марріага :

Гільєрмо Рігондо :

Хорхе Лінарес :

Альфонсо Педраса :

Ентоні Кролла (без прапора, але в його кольорах) :

Люк Кемпбелл :

Бій проти Теофімо Лопеса українець програв. Можливо, прапор був десь підготовлений, але ми його так і не побачили, хіба що на нашивці у катмена Расса Анбера.

І ось бій проти Масайоші Накатані Василь повернувся після поразки. Мало хто звернув увагу, але прапора з ним в рингу не було :.

Поєдинок проти Комі - українець з прапором Аккермана. І тільки Абнер з прапором України, нашитим на рукаві, а також в жовто-синьому краватці, який колись подарував йому Василя. Катмен, з поваги до батьківщини боксера, завжди надягає його на бої Ломаченко і Усика.

Чому Василь вирішив відмовитися від своєї традиції? Це питання в голові у багатьох. Поки боксер не дав на нього відповідь. Тому в мережі розгулюють лише домисли. Мовляв він ображений на українців, які критикують його громадянську позицію.

Але Білгород-Дністровський - це Україна. Найближча для Ломаченко її частина. Так що навряд чи варто шукати тут «зраду». Він показав всьому світу, як виглядає прапор його рідного міста. І це дуже гарний жест.

Правда, зазвичай боксери беруть з собою в ринг одночасно і прапор міста / регіону, і прапор країни...

Сергій Лук'яненко
Рейтинг:
(Голосів: 129)

Коментарі 55

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.
Сторінки:   1    2    3    4    5    6   
4 січня 2022р. 19:18
А никто не обратил внимания на его новый крест?  супермен  украшение отвадило от него флаг его родины.
16 грудня 2021р. 07:57
Хай петушок гребешок сидить в Сша и хуй натовский сасет как вся кацапня гастарбайтерская, а потім хай пиздует на рашу нищию,анаболики постоянно принимать не получиться,бой с Лопесом тому подтверждение, а я без химла расскачал бицепс до 51,3 см, найду и буду мелкого ебать как 2 Мая кацапов жарили как скот, Днепро рулит
19 грудня 2021р. 19:08
Откуда столько ненавести
19 грудня 2021р. 19:08
Откуда столько ненавести
26 грудня 2021р. 21:26
Походу бицепс мозг вытеснил наглухо
26 грудня 2021р. 21:27
Походу бицепс мозг вытеснил наглухо
5 січня 2022р. 02:47
Долбойоб редкий
6 січня 2022р. 12:38
дивный  ,а что ты себя представляешь
7 січня 2022р. 02:02
Научись писать грамотно  лютик  тупое
15 грудня 2021р. 11:54
Не  нравиться жить на Родине и гордиться ее флагом? Пиздуй в Рашку, там любят предателей! Только  назад тебя уже никто не примет.
16 грудня 2021р. 23:34
Дебил ты, блядь! Из-за таких уродов как ты, происходит вся эта дрянь! Он что, флаг Москвы поднял? Почему ни один наш бесплатный канал не показал этого боя?
19 грудня 2021р. 16:55
Поддерживаю
29 грудня 2021р. 19:36
Не вистачало щоб ще рашки прапор підняв засранець
28 січня 2022р. 00:06
Родину не перестают любить от того, что кто-то не так что-то сказал
21 грудня 2021р. 12:07
Василий.Все умньіе, сильньіе уедут, а тьі дебил останешся.
25 грудня 2021р. 19:48
Мудило тЫ.
Скажи это в глаза Ломаченко, такой пизды получишь.
Диванный боец,блять!!!
29 грудня 2021р. 19:34
Ні Ломаченко ні Усика після їх РПЦ не дивлюся
5 січня 2022р. 17:41
Ты никто
14 грудня 2021р. 17:56
ЛОМО - Король !!!!!!!:|;)!!!!!!
16 грудня 2021р. 07:53
2 мая можем повторить, скинь свой адрес в Одессе
14 грудня 2021р. 13:30
Мышцы есть а ума нет!!!
14 грудня 2021р. 13:30
Мышцы есть а ума нет!!!
14 грудня 2021р. 13:25
Бандерлоги:|,благодарите шо не триколор.А мог.;)
14 грудня 2021р. 23:31
Твоим триколором только жопу подтирать, свинособака сутулая:ROFL:
16 грудня 2021р. 07:51
Я тебе пальци отрежу вафлеглотка подмойся после чурок кацапская чернильница наташка за бояришник ха ха ха🇺🇦🇺🇦🇺🇦😂
16 грудня 2021р. 19:24
Гоцман, триколор могу всунуть тебе в зад!!!!
14 грудня 2021р. 10:23
Ватники, а куда бы поехал ваш боксер, если бы вышел без вашей тряпки трехполосной?)
14 грудня 2021р. 13:27
Вашей тряпки:|
14 грудня 2021р. 16:27
вата иди нахуй отсюда
14 грудня 2021р. 09:40
Только что его за это похвалили Шарий и Соловьев. И Усика вспомнили - правильно, говорят делают, забили на Украину.
14 грудня 2021р. 06:31
Нас разделили и флаг использовали,как клин. В него укутывались продажные люди и помогали разваливать Украину, убивали наших сограждан. Для меня флаг ассоциируется со смертью украинцев и при виде него сжимается сердце от боли за страну. Когда то у Нас была самая  мощная армия в Европе и самая сильная экономика,это сразу после развала СССР. Что осталось с нашей саиостийностью и с нашими националистами?
14 грудня 2021р. 10:59
Хоть один ТВ канал украинский показал этот бой или футбол наших команд???Нам нужен не украинский флаг а еврейский т.к в нашем уряде 85 процентов зажравшихся жидов и они положили на всех нас и наш спорт большой ...
14 грудня 2021р. 14:29
👍👍👍👍👍
14 грудня 2021р. 14:29
👍👍👍👍👍
14 грудня 2021р. 12:31
Не националистами ,а перекрашеными комунистами!
14 грудня 2021р. 15:12
Древний Вы правы, если бы эти праздничные вышиванки в которых патриотизм исчесляется инвалютных считах в Зар. банках сделали хоть сотую часть полезного для Украины, от того что делает Усик и Ломаченко.
14 грудня 2021р. 16:52
Ха-ха-ха, усик, ты? Небыло самой сильной
14 грудня 2021р. 16:54
Ха-ха-ха, усик, ты? Небыло самой сильной армии, тупая солдатня на ржавом вооружении, отсталом от реалий. Так же с самой махучей экономикой Украины. Ты просто тормозззззз из совка.
16 грудня 2021р. 07:59
Вали на маскляндию нищию, хуесоска абхарканая чернильница наташка из под чурок за бояришник шлюха дирявая кишлачная дирка для слива двуглавая петушок гребешок ха ха ха🇺🇦🇺🇦🇺🇦😂
16 грудня 2021р. 12:34
Кто бы говорил. Украинские вышиванки обслуживают всю Европу, поляки ваших баб в жопень долбят. Про Германию и Англию вообще молчу. В Америке все Пуфы под Завязку. В мусульманские страны самолётами возите, их там в Глотку ебут.😂😂😂😂😂😂
16 грудня 2021р. 23:36
А русских блядей турки в жопу не ебут? Блядь она и есть блядь, независимо от гражданства!
20 серпня 2022р. 19:57
нема ума, считай калека
19 грудня 2021р. 05:53
Не было никогда у нас "самой сильной экономики". До развала СССР даже банальный автомобиль был для большинства роскошью. Неизменная картина из детства - мама после работы берет меня с собой в магазин, где две очереди - одна за хлебом, минут на 30, вторая за чем-то другим, минут на 15-20. Меня ставят занимать в ту, что за хлебом, сама в другую. Порой у меня был страх - вот прилавок уже близко, а мамы еще нет, что же будет если она не успеет подойти?
Если советского человека завести бы в банальное современное сильпо, он бы умер от счастья. А если бы в советское время кто-то сказал что через 30 лет на одну медианную (не ту что средняя, а ту что получает не менее половины людей) зарплату можно купить дешевый холодильник плюс неплохой телевизор и еще на микроволновку сдача останется, его бы закрыли в дурку...

Сторінки: 1  2  3  4  5  6  

Букмекер місяця