Зараз 1
Вчора 5
Сьогодні 4
Завтра 8
Розгорнути Згорнути

Легенда боксу розповів, як Хейні побити Ломаченка

Мозлі дав поради Девіну на бій з українцем
17 травня 2023р. 11:27
Легенда боксу розповів, як Хейні побити Ломаченка

Екс-чемпіон світу Шейн Мозлі в інтерв'ю YouTube-каналу MillCity Boxing розповів як абсолютному чемпіону в легкій вазі дівіну Хейні (29-0, 15 КО) потрібно перемогти Василя Ломаченка (17-2, 11 КО).

«Якби я був в кутку Хейні, то однозначно порадив би йому багато використовувати джеб. У нього відмінний джеб. Потрібно бити по обох поверхах, а не тільки по голові Ломи, оскільки якщо цілитися тільки в голову, то Ломаченко вміє досить добре ухилятися від таких ударів, йти в сторону.

Я вважаю, що Хейні необхідно бити джеб для пошуку своєї дистанції, потрібно стосуватися до нього, стосуватися, а потім запускати важкий джеб і бити праворуч – бум.

Потрібно тримати Ломаченко на далекій дистанції. Він зможе це зробити за рахунок пересування. Можливо, слід зловити його парочкою лівих хуків, коли Ломаченко буде прориватися на ближню дистанцію. Просто необхідно утримувати дистанцію, не дозволяти Ломе підійти дуже близько, де він зможе використовувати свої швидкі руки і викидати комбінації, намагаючись вирвати в бою перемогу за очками».

Нагадаємо, що бій Девін Хейні – Василь Ломаченко відбудеться 20 травня в Лас-Вегасі. Онлайн трансляція буде доступна на нашому сайті.

Карен Агабекян
Рейтинг:
(Голосів: 2)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

Букмекер місяця