Вчора 0
Сьогодні 0
Завтра 0
Розгорнути Згорнути

Логан Пол подав до суду на Райана Гарсію

Позивач зазначив, що боксер вірить у плоску землю
Логан Пол подав до суду на Райана Гарсію

Компанія Prime Hydration, що належить відомому відеоблогеру та рестлеру Логану Полу, подала позов до суду проти боксера Райана Гарсії.

Підлога звинувачує Гарсію в наклепі, який призвів до багатомільйонних збитків його бренду напоїв, створеного спільно з іншим блогером KSI.

«Останні кілька місяців мені довелося спростовувати чутки про Prime Hydrate. Очевидно, що Prime перебуває під атакою. Чому це відбувається?

1) Ми загрожуємо. Prime - найінноваційніший напій в історії, і конкуренти відчувають цей тиск. Цілком можливо, що ми стали жертвою наклепницької кампанії.

2) Мисливці за увагою використовують Prime, щоб стати популярнішими.

3) Люди не люблять ні мене, ні KSI. Це нормально, але якщо вам не подобається Prime, просто не пийте його. Не треба брехати факти, щоб зберегти свою актуальність.

Ось ще трохи фактів: PRIME Hydration – це корисний напій на основі кокосової води, що містить понад 800 мг електролітів, вітаміни групи B, BCAA, всього 25 калорій та 2 грами цукру. Ми дотримуємося всіх вимог контролюючих органів та використовуємо обладнання світового класу. Наш напій немає собі рівних.

Сьогодні ми почнемо притягувати до відповідальності тих, хто завдав шкоди нашому бренду. Ми залишаємось тут і продовжуватимемо змінювати світ за допомогою сміливих смаків та творчих інновацій. Залишайтеся гідратованими та будьте здорові.

PS. Райан Гарсія вважає, що Земля плоска, і він мав позитивний тест на PED».

Нагадаємо, Джейк Пол 20 липня у Техасі проведе бій із Майком Тайсоном.

Карен Агабекян
Рейтинг:
(Голосів: 2)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

Букмекер місяця