Вчора 4
Сьогодні 2
Завтра 1
Розгорнути Згорнути

Ломаченко порівняв Україну з Гітлерівською Німеччиною

Все через УПЦ МП
28 березня 2023р. 12:59
Ломаченко порівняв Україну з Гітлерівською Німеччиною
Фото: Instagram

Василь Ломаченко (17-2, 11 KO) продовжує у своєму Instagram висвітлювати ситуацію з УПЦ МП в Україні. Колишній чемпіон світу опублікував відео, у якому востаннє «руйнували» Києво-Печерську лавру – бомбардування релігійних споруд нацистськими окупантами під час Другої світової війни.

Кто следует за вводящим раскол, тот не наследует Царствия Божия. Кто держится чуждого учения, тот не сочуствует страданию Христову.

Священномученик Игнатий Антиохийский.

Храм есть жилище Бога. Здесь обитает любовь и мир, вера и целомудрие.

Святитель Иоанн Златоуст.

Раніше Ломаченко опублікував відео митрополита Антонія Паканіча про утиск УПЦ МП в Україні.

Олег Шумейко-молодший
Рейтинг:
(Голосів: 20)

Коментарі 17

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.
Сторінки:   1    2   
1 квітня 2023р. 21:10
Давно пора послать этого умника на%уй
31 березня 2023р. 19:44
Друзья, не обращайте внимания. Его всю жизнь били в голову...
31 березня 2023р. 18:41
В цього манкурта мiзкiв не було вiд роду так як в його старого , та ще вiдбили , по балдi не мало товчуть.,на болота в парашу , багато честi хмирю.
30 березня 2023р. 12:51
На болота разом з паштетом мерседес
30 березня 2023р. 10:09
Сколько гоязи лете на Васю. Он только защищает свою веру.
30 березня 2023р. 10:47
Он не веру защищает, а рпц это большая разница в его посте конкретная отсылка на выселение мпц из лавры
1 квітня 2023р. 08:44
Вася,защити верующих.
29 березня 2023р. 22:33
Фамилия Ломачёв,и следом за попами КГБ на московию!!!
1 квітня 2023р. 14:15
Україно , боліємо за Хейні.
Вася просрав всю повагу до себе.'
3 квітня 2023р. 07:29
Ты  рододендрон , тебе до васи, как до луны...
29 березня 2023р. 22:31
Фамилия Ломечев,и за попами КГБ в роssию!!!
29 березня 2023р. 20:51
Разом з московітскими попами на болота!
29 березня 2023р. 20:29
Давно зрозумiло воно тупориле бидло , мозгов там меньше чим в курки.
4 квітня 2023р. 22:23
Воно вже обісрало себе і він це знає коли дивиться на себе в зеркало
29 березня 2023р. 14:53
Вася, не теряй остатки уважения .... Получается что ты топиш за краснопузых КГБшных попов? Совсем мозг отбили?
4 квітня 2023р. 11:59
А надо топить за кровавых американских попов - жидовских подстилок - католиков, которые живьем жгли людей на кострах инквизиции? Ты идиот или только развиваешься в этом направлении?
4 квітня 2023р. 12:02
Гундосый-надий, все религии нужно уничтожать как вселенскую заразу, делающую из Геннадия Идиотия.

Сторінки: 1  2  

Букмекер місяця