Вчора 8
Сьогодні 4
Завтра 1
Розгорнути Згорнути

Ломаченко розповів, кому присвятить свою перемогу над Хейні

Напевно, ви здогадалися кому
31 березня 2023р. 20:09
Ломаченко розповів, кому присвятить свою перемогу над Хейні
Ексчемпіон світу в трьох вагових категоріях і власник українського паспорта Василь Ломаченко (17-2, 11 КО) на пресконференції розповів, кому присвятить перемогу над Девіном Хейні (29-0, 15 КО).

Перш за все я присвячу цю перемогу нашому Богу, потім я присвячу цю перемогу своєму батькові і в третю чергу — звичайно, своїй країні. Важливо, що люди турбуються про тебе у важкій ситуації. Це важливо.


Раніше повідомляли, що батько Ф'юрі назвав винних у зриві поєдинку Усика і «Циганського короля».

Денис Сєдашов
Рейтинг:
(Голосів: 32)

Коментарі 19

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.
Сторінки:   1    2   
2 квітня 2023р. 14:20
Лома и Усик  наша гордость , а те которые помогли  РФ  напасть  на  Украину пусть идут на передовую.
2 квітня 2023р. 14:08
Василий выиграет бой и следующий бой вместе с народом Украины нокаутирует  бандита путина.:D
2 квітня 2023р. 09:33
Я уже вижу как Лохмаченка поздравляют,вешают на него пояса, фотографируют,вокруг вспышки...А потом он выходит из комы
2 квітня 2023р. 09:18
Василь, ти найкращий що є в Україні! Перемога буде за нами! Приберемо з України всіх крадіїв, та політиканів- такі сильні духом люди як ти потрібні українцям!
2 квітня 2023р. 08:39
Почему слово ка ЦАП исправляет на супермен? Иксспорт.юа  пацан  дырявые, раз ка ЦАП для них супермен
2 квітня 2023р. 08:38
Вася  супермен  хуесос
2 квітня 2023р. 08:38
Богу:ROFL::ROFL::ROFL:тупорылый  супермен
1 квітня 2023р. 20:03
Вася ,удачи тебе земеля!!!
1 квітня 2023р. 19:37
БОЖЕ зроби так щоб цей ватний, упоротий чорт ламаченка програв Хейні
1 квітня 2023р. 14:49
Смешно конечно Слышать про победу ЛОМЫ(17:2) Над  Хэйни(29:0) Ибо Лома Старый Пердун,36Лет* А Хэйни всего 24Года и Дерётся он от Контр атак,Я не верю что Лома сможет его победить или Нокаутировать,Скорее всего Хэйни его Пере-Боксирует,а так то мне Пофигу Хочу Увидеть как ПОсле Победы над Гарсией,Дэвис разделается с Ломой,А Хэйни с Гарсией,Для того чтобы В Будущем был Шанс Увидеть Хэйни И Дэвиса,Не смотря на Все ихнее Несогласия!:)

Сторінки: 1  2  

Букмекер місяця