Вчора 2
Сьогодні 14
Завтра 13
Розгорнути Згорнути

Ломаченко відсвяткував перемогу над Комі без прапора України

Легковаг надів на себе прапор з гербом рідного міста
12 грудня 2021р. 07:43
Ломаченко відсвяткував перемогу над Комі без прапора України
Фото: Getty Images

Український легкоатлет Василь Ломаченко (16-2, 11 КО) добув домінуючу перемогу над Річардом Комі (30-4, 27 КО).

Після фінального гонгу «Хай-тек», який раніше завжди одягав на себе прапор України, в цей раз надів прапор з гербом рідного міста - Аккермана.

 
Нагадаємо, в коментарі після поєдинку Ломаченко висловив бажання провести поєдинок проти абсолютного чемпіона світу Джорджа Камбососа.

Сергій Остапенко
Рейтинг:
(Голосів: 5)

Коментарі 9

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.
17 грудня 2021р. 04:52
Василий Ломаченко молодец, и не надо обливать его грязью! Если сами свиньи такой
14 грудня 2021р. 07:06
Наступний крок Саша під прапором ереф....
12 грудня 2021р. 09:18
Россия показывает поединки украинских боксёров, а в Украине нет. Это ПОЗОР для Украины.
12 грудня 2021р. 10:08
Росія показує поєдинки своїх підданих, ломаченко з усиком давно не Українські спортсмени , а МАНКУРТИ прибічники гундяєва і російського світу !!!!
12 грудня 2021р. 11:03
(Михайло) Как земля носит на себе таких дебилоидов, как ты. Не устал эту х@йню нести?
12 грудня 2021р. 20:50
Завали свое хлебало, идиот! И не позорь своими высерами соотечественников. Потому что-то из-за таких как ты, все мы, выглядим не лучше тех, кто в наш дом войну принес и оккупировал часть нашей страны.

Лома вышел с флагом своего города, имеет полное право на это. У каждого села, города, области и тд есть своя символика. И не только в нашей стране. Почитай лучше о геральдике на досуге, может поумнеешь.

П.С. А поединки показывают те, кто покупает права на трансляцию. В Украине это сервис Мегого.
12 грудня 2021р. 22:41
Що ти несеш пиндос ?
12 грудня 2021р. 09:14
Жиды перестали транслировать бокс в Украине, да и не только бокс. Это не их страна, оно им не надо
13 грудня 2021р. 06:36
;)дуже прикро, але то правда, що ми не маємо можливості вболівати за наші улюблені команди футболістів, за наших боксерів, а ще не так давно ми мали таку можливість, адже не в усіх є можливість платити - а кожен з власників хоче віджати якнайбільше, хіба не можна хоча б один канал, який може транслювати безкоштовно для простого небагатого люду???

Букмекер місяця