Вчора 7
Сьогодні 4
Завтра 2
Розгорнути Згорнути

Ломаченко: «Я парафіянин православної церкви Московського патріархату, і це допомогло мені»

Колишній чемпіон світу - про порятунок після поразки від Лопеса
10 грудня 2021р. 07:58
Ломаченко: «Я парафіянин православної церкви Московського патріархату, і це допомогло мені»
Василь Ломаченко / Фото - maxboxing.com
Екс-володар титулів в трьох дивізіонах Василь Ломаченко (15-2, 11 КО) розповів, як на нього вплинуло поразка від екс-абсолютного чемпіона світу в легкій вазі Теофімо Лопеса (16-1, 12 КО).

Цитує українського боксера The Ring.

«Після поразки від Лопеса я став більш релігійною людиною. Я більш дисциплінований в житті в пошуках своєї релігії, але моя точка зору не зосереджена на моїй вірі. Я парафіянин православної церкви Московського патріархату, і це допомогло мені стати більш дисциплінованим в моєму житті ».


Нагадаємо, що в жовтні 2020 року Ломаченко програв Лопесу одноголосним рішенням суддів і позбувся чемпіонських поясів WBA, WBO і WBC в легкому дивізіоні.

Свій наступний поєдинок Ломаченко проведе 11 грудня в Нью-Йорку проти ганцю Річарда Комі (15-2, 11 КО).

Слідкуйте за прямий текстової онлайн трансляцією бою на сайті XSPORT Зразкове початок поєдинку - 6:00.
Володимир Кириченко
Рейтинг:
(Голосів: 19)

Коментарі 11

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.
Сторінки:   1    2   
12 грудня 2021р. 18:59
Дурак!
12 грудня 2021р. 16:31
Красавец. Сам в церковь московского патриархата хожу. Смерть рагулям
12 грудня 2021р. 15:51
полный кретин, полный.  уже кум скатился до ушанки и халата рвавого.     теперь давай ты лома)) одевай русские лапти и кокошник.
12 грудня 2021р. 13:48
Тебе помог твой талант а не московский патриарх.
11 грудня 2021р. 06:42
Бог для мене,це щось добре ,лучше..Ти лучішій -іти бог в нашому всесвіті...А московія-путлер-болото(почитай істрію).Думай та вигравай!Слава Героям....В.
10 грудня 2021р. 22:54
Вы зае**ли вплетать политику в спорт  хайпожоры хреновы, в спорте он прихожанин из марса вот это я вам точно скажу ,пусть эти уроды воровать перестанут вот кто реальный вред нашей стране приносит ,вот это враги нашей страны самые большие
10 грудня 2021р. 20:11
Украина не приемлет это чмо.
11 грудня 2021р. 02:31
А ты, петушара, вся Украина?
12 грудня 2021р. 15:52
а ну нахуй бегом пошла русская свинья!!!!!
11 грудня 2021р. 10:41
Ты хуй балобановский  , отвечай за себя а не за всю страну
10 грудня 2021р. 19:34
Не поможет кадило паши-мерседеса ватному дурачку, черный потушит ваську
11 грудня 2021р. 06:28
Вот тебе пи...дрило точно уже не чего не поможет!Вася молодец,ложил на всех вас упоратых диванных патриотов,которые кроме как пи..здесь и обсирать кого то,в силу умственной неполноценности,не способны,а занимается своим делом и повышает авторитет Украины, хотя бы спортивными достижениями,а что сделал ты чучело для своей страны?!
10 грудня 2021р. 13:35
Шакал ватный:D
10 грудня 2021р. 18:06
👍👍👍
10 грудня 2021р. 18:08
Сепар
10 грудня 2021р. 19:26
андрей антоненко ты рагуль ущербный
10 грудня 2021р. 09:22
Он именно наш человек!!!

Сторінки: 1  2  

Букмекер місяця