Лопес: «Ломаченко пішов на спад, його вже немає»

Теофімо зазначив, що час українця як топ-боксера вже пройшло
10 листопада 2021р. 10:12
Лопес: «Ломаченко пішов на спад, його вже немає»
Теофімо Лопес / Фото: CBS Sports

Абсолютний чемпіон світу в легкій вазі Теофімо Лопес (16-0, 12 КО) розповів прес-службі Top Rank, Що йому нецікавий реванш с Василем Ломаченко (15-2, 11 КО), оскільки кар'єра українця пішла на спад.

«Якщо ми знову будемо боксувати, то мої навички вийшли на новий рівень. Я бачу все тільки так: я поб'юся з Джорджем Камбососом, а потім поб'юся з іншим хлопцем, хто стоїть навпроти мене.

Ломаченко пішов на спад, його вже немає. Це нова ера, нове покоління, ми все піднімаємося вгору. Завжди так відбувається, оскільки це життєвий цикл. Завжди все повинно прогресувати і змінюватися. Будуть нові бійці, після чого мені також доведеться піти. З'явиться новий хлопець, новий боксер і це буде мій син. Тільки він обійде мене в боксі, оскільки він продовжувач нашого з батьком роду. Мій малюк - це вже четвертий Теофімо ».

Нагадаємо, Лопес 28 листопада проведе бій проти Джорджеа Камбососа Онлайн трансляція поєдинку буде доступна на нашому сайті.

Карен Агабекян
Рейтинг:
(Голосів: 5)

Коментарі 3

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.
11 листопада 2021р. 06:08
Лопес ведёт себя как настоящее ссыкло, похоже он таким и является.
10 листопада 2021р. 19:36
Ссыкун
10 листопада 2021р. 11:32
Ещё не одного боя после Ломы не провел, в то время как Лома уже одну досрочный сделал и скоро второй будед. Бегай дальше крысюк

X-Video: