Лопес спрогнозував результат можливого поєдинку Хейні – Ломаченко

Американець згадав про очну зустріч з Василем в 2020 році
06 грудня 2022р. 13:33
Лопес спрогнозував результат можливого поєдинку Хейні – Ломаченко
Теофімо Лопес / Фото - Twitter
Екс-опонент Василя Ломаченко (17-2, 11 КО) Теофімо Лопес (17-1, 13 KO) на подкасті The Last Stand заявив, що українець не зможе перемогти абсолютного чемпіона світу в легкому дивізіоні Девіна Хейні (29-0, 15 КО).

На думку американця, Василь вже не той боксер, з яким він проводив поєдинок в 2020 році.

«Сподіваюся, Хейні поб'ється з Ломаченко. Я думаю, що Девін переможе Лому, враховуючи, як той виглядав в бою з Ортісом. Але все може змінитися. Можливо, Ломаченко це було необхідно, щоб скинути іржу».


«Вважаю я, що Ломаченко той же після бою зі мною? Ні, ніхто не залишається тим самим після того, як вони б'ються зі мною. Ніхто. Я наношу цим бійцям великої шкоди і роблю це різними способами. Багатьох я відправляю в нокаут».


«Ломаченко постійно рухається, постійно викидає удари. Коли справа доходить до чемпіонських раундів, тобі необхідно друге дихання. Я не вірю, що Ломаченко колишній. Думаю, його вік починає позначатися, плюс він захищає свою країну. Мені здається, що через це він сильно зносився».


Напередодні президент промоутерської компанії TopRank Боб Арум розповів, коли повинен відбутися поєдинок Хейні – Ломаченко.
Володимир Кириченко
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 1

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.
10 грудня 2022р. 23:51
У Лопеса шапка ещё не выросла что бы давать прогнозы Ломаченко, не спорю он был чемпионом, сцыкуном, побоялся дать реванш так как понимал что не потянет второй раз

X-Video: